Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más is utálja a Halott Pénzt?

Más is utálja a Halott Pénzt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, mit esznek rajta az emberek.


Elnézést, senkit nem szeretnék megbántani, de számomra ez nem nevezhető zenének, rapnek meg aztán végképp nem.

Unalmas, elcsépelt, túlhype-olt. Azt hittem, 2-3 év és lecseng, de még mindig nagyon a köztudatban vannak.

Szeretem Balázsékat hallgatni, de ők is nyomatják ezt a bandát és a Rádió1 minden áldott nap a reklámok között lejátszik legalább 1 Halott Pénz számot. Elegem van már ebből.


Marsalkót egyszer testközelből láttam, és a kisugárzása is borzalmas volt számomra. Szerintem nagyképű, csak azt nem tudom, mire fel? Nem nevezném sem művésznek, sem zeneszerzőnek, sem rappernek, sem énekesnek. Inkább ripacsmester.


Sajnálom, valahol ventillálnom kell, mert legnagyobb szomorúságomra a barátaim közül is sokan kedvelik ezt a zenének csúfolt akármit. Amikor megemlítik, hogy menjünk már el a koncertjükre, kidüllednek a szemeim, persze közben próbálom titkolni a véleményem, mert megbántani nem szeretném őket.


2023. jan. 17. 09:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Igazi magyaros topik lett ez így :) Előre negativitás.
2023. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
7: Nem jobb az sem, sőt az összes többi ilyen sem. Teljesen ugyanolyanok, én rádióban fel sem ismerem, hogy melyik, melyik.
2023. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

11: Mi ebben a magyaros vagy a negatív?

Muszáj mindenkinek szeretni?

Én azért objektíven nézve tényleg nem nagy eresztés művészileg. Nem a szakma csúcsa.

Nekem egyébként semmi bajom velük, kedves, szimpatikus emberek. De a zene nem egy csúcsminőség. Túlértékelt.

2023. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Néhány számukat szeretem, dehát ízlések és pofonok. Nem kell mindenkinek szeretnie
2023. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NTBS ***** válasza:
49%
Sajnos a Halott Pénz kiemelkedik a kortársai közül. Ez nem az ő dícsőségük, inkább a többiek kritikája.
2023. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyetértek a kérdezővel, ki nem állhatom őket én sem. Amit a legjobban utálok az a "Darabokra törted a szívem" c. förmedvényük, szerintem az egykori Demjén-Bergendy számnak a meggyalázása. Ahogy meghallom rádióban azonnal kapcsolok is el, annyira kiráz tőle a hideg, pedig alapvetően nagy a tűrőképességem a zene terén.
2023. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

már nincs is olyan.

átnevezték forintra.

2023. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!