Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az AWS miért döntött a folytat...

Az AWS miért döntött a folytatás mellet?

Figyelt kérdés
szeretném tisztán látni a döntés mögötti történéseket, mert addig jutottam a kérdésben, hogy szeretnének zenélni az embereknek, de hogyan jött az elhatározás, kiváltó ok (nyilván komoly mögöttes tartalommal) az nincsen meg. aki érti az jelezze. köszi!

2023. febr. 3. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Sztem talán kifizetődőbb folytatni a zenélést mintha mindenki csinálná a a civil dolgát. Én mondjuk már nem hallgatom őket mióta Örs nincs, számomra nélküle nincs akkora értéke a zenekarnak.
2023. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2023. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
Pénz. Sok időt meg pénzt beletoltak a marketingbe, az meg hogy ki az énekes a dombon ülő tacsikutyát nem érdekli. Előtte se voltak túl népszerűen csak éppen ismertek, most sincs ez másképp.
2023. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Ez az egész eléggé összetett dolog szerintem... Egyrészt a srácok még nagyon fiatalok, és butaság lenne a kukába dobniuk mindazt, amit eddig elértek. Természetesen nem állíthatom száz százalékra, de elég valószínűnek tartom, hogy Örs sem ezt akarná. Ráadásul, az AWS mint zenekar nem csak Örsből állt, van még négy ember, akik ugyanannyi energiát belefektettek ebbe az egész projektbe. Nagyon szomorú dolog, ami történt, viszont az adott helyzetből kell kihozni a legjobbat. A rajongók szeretik a dalaikat, ők meg szeretnek zenélni... Nem gondolnám azt, hogy a srácok fejében komolyan megfordult volna az, hogy abbahagyják az egészet. Inkább az volt, hogy nem tudták, milyen formában folytassák tovább Örs nélkül. Ez pedig teljesen érthető.


A másik dolog pedig, ami szerintem nagyon sokat nyomott a latba, az Stefán Tomi személye volt. Az első emlékkoncertről nem nagyon tudok nyilatkozni, azon nem tudtam részt venni, ugyanakkor a másodikon nagyon sok dalt ő énekelt el, és a rajongók többsége igen pozitívan fogadta. Én nagyjából már ott szeptemberben borítékolni mertem volna, hogy ő lesz az új énekes. Szerintem sokak részéről volt is egy olyan elvárás a zenekar felé, hogy ha valakivel folytatják, az ő legyen. Kicsit fura hasonlattal élve, Tomi volt az a kirakósdarab, ami valamelyest újra a helyére rakott mindent.


Nem kis feladat Örs utódjának lenni, de abból amit én látta, szerintem a lehető legjobb döntést hozták meg a srácok :)

2023. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!