Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A holland Kensington indie...

A holland Kensington indie rock-banda mennyire ismert hazánkban? Ti hallottatok már róluk?

Figyelt kérdés

Többször jártak már Magyarországon (sőt, állításuk szerint imádják is ezt az országot), de eddig nem találkoztam senkivel idehaza, aki csak egy kicsit is ismerte volna. Az iTunes Store-on elég népszerűnek látszanak pedig. Ezért megkérdezem itt is, hátha találok rajongókat. :)


Aki esetleg ismerné, az is érdekelne, hogy szereti-e, ha igen akkor mennyire, és hogy melyik a kedvenc dala tőlük. :)


Kíváncsian várom a véleményeket!



2023. febr. 17. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem ismerem
Hallottam már a nevüket, de nem hallottam tőlük dalt
Ismerem, néhány számukat szeretem
Ismerem, rajongójuk vagyok
Ismerem, de utálom
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem relatíve ismertek itthon is, emlékszem, hogy az MR2 Petőfi néhány éve gyakran játszotta a War és a Riddles című számukat. Amíg nem tudtam, hogy kik is ők valójában, azt gondoltam, hogy ezek Kings of Leon számok. A zenéjük stílusa és az énekesük hangja is kifejezetten KoL-os.

A Wart én is kifejezetten szeretem, a telefonomon is rajta van, és a válaszírás közben is ezt hallgatom. :)

2023. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
no we won't go to W A A A A A A A A A A A R 🎵🎸
2023. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
84%
Én nem ismerem őket de most belehallgattam kíváncsiságból néhány nótájukba. Nálam simán a hallgatható kategóriában vannak, ettől nem több, de nem is kevesebb ez a zene hangsúlyoznám, hogy 3 szám alapján.
2023. febr. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat! Nagyon örülök neki, hogy nem csak én ismerem egyedül ezt a fantasztikus bandát! :)


Azért más, aki még ismeri, írhat!

2023. febr. 18. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!