Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kárpátia zenekar mennyire...

Kárpátia zenekar mennyire népszerűbb most 2023ban?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
a feleségverő fideszes/mi hazánkos 50-es alkeszek körében elég népszerű
2023. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fénykorán már bőven túl van
2023. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Évekkel ezelőtt sem volt túl népszerű, legalábbis a 40-50 alatti korosztály többségében tutira nem, persze akad kivétel, de szerintem azóta sem ugrott feljebb semmit a népszerűségük, nem kerültek a középpontba, semmi felkapott számuk nincs!

“Nemzeti rock” - na ebből a műfajból milyen stílust vagy hangzásvilágot lehet leszűrni?


9 éve történt: egy ismerősünk 34 éves volt, sose hallott egyetlen Kárpátia számot sem. Az akkori pasija 35 éves volt, nagy hungarista és Kárpátia rajongó. A pasi egyszer elvitte Kárpátia koncertre, a csaj előtte örült, hogy rockkoncertre megy, aztán mikor meghallotta a számaikat - nem akarta a pasija előtt kimutatni, de titokban annyira húzta a száját...

Egyszer én is belehallgattam, dettó ugyanez a véleményem!

2023. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Biztos van, aki odavan értük, de én sosem szerettem. Amíg a Szijártó Zsolti benne volt (bár gőzöm sincs, mit keresett ott) addig legalább volt a csapatban valaki, aki zenélni is tudott.

Az meg csak hab a tortán, hogy elkurvultak, eladták a nagy nemzeti lelküket a fidesznek.

2023. máj. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
17 vagyok, a korosztályunknak a hazafiasabb részein népszerű. (És itt nem a B-Közép skinheadekre gondolok)
2023. júl. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nemzeti rock...azt hogy? A rockzene Amerikából származik, kb a country zene és a blues keverékéből (ami az Afrikából behurcolt feketék népzenéjéből fejlődött) jött létre. Hogy passzol ez össze a turulmadaras, nagymagyarországos, árpádvezéres témákkal?
2023. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

#6, ezt a keveredést Te magad is megemlítetted: Amerikából származik, de az Afrikából behurcolt feketék népzenéjén alapul. Akkor ez nem ugyanaz?

Egyszerű: alapstílusában (például basszus) rockzene, de hangzásvilágban és tartalmilag is magyar!

2023. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Aha,értem...tehát ilyenkor nem gond ha valami nem 100%-ban szittya nemzethy ősmagyar. Tudod nekem nem jön be ez a magyar vagyok, utálok mindenkit aki nem az, meg mindenki takarodjon innen aki nem tudja Árpádig visszavezetni a családfáját vonal, de ez csak az én véleményem.
2023. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!