Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudnám kiereszteni a...

Hol tudnám kiereszteni a gőzt? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem nagyon tudtam hová fordulni és kategorizálni is elég nehéz. :)


Olyan helyet/helyeket keresnék (leginkáb Budapesten!!!), ahová

a. be lehet ülni meginni valamit (nem kifejezetten alkoholt, lehet kávé de alkoholmentes koktél is)

b. esetleg van benne tánctér is

c. zenei felhozatal tekintetében leginkább mainstream popot adnak (pl. Taylor Swift, Pink, Purple Disco Machine, Enrique Iglesias stb.) // (elborult synthwave és/vagy dubstep nem érdekel)

d. ha ezek közül egyik sem vezet eredményre, akkor olyan hely is jó, ahol szabadon és kötetlenül lehet püfölni valamit (pl. boxzsákot???) // a legtöb helyen, amiket néztem, kötik valamihez // pl. x perces edzésekhez, de nem akarok neki keretet ha nem muszáj

(itt már mindegy mi szól, csak dübörögjön és legyen ritmusa)


Fontos!!!


1. abszolut tapasztalatlan vagyok, sosem volt rám jellemző hogy ilyen helyekre járjak, így szerintem nagyon fontos az első tapasztalat

2. nem az elborult berúgásban hiszek és alapvetően tartózkodom a piától és a hányós-kötekedős részegektől is (lsd. éjszakai négyeshatos átlag színvonal 23 óra után)

3. bízom benne hogy jó tapasztalatokra alapozott helyeket ajánlotok, tudom hogy ennyi erővel beírhatnám a gugliba is, de annak nincsenek saját élményei, ezért nagyon kíváncsi volnék, hogy az ajánlat mögött mi a személyes indíttatásotok.


Köszönöm szépen.



2023. ápr. 25. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"d. ha ezek közül egyik sem vezet eredményre, akkor olyan hely is jó, ahol szabadon és kötetlenül lehet püfölni valamit "



Szerintem menj el valakinek segíteni.Mondjuk a tűzifa hasogatásában.Ott aztán lehet csapkodni.És annak van valami haszna is.Esetleg még némi pénzt is kapsz érte.

2023. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Boxzsákot vehetsz otthonra, csak legyen ki felrakja stabilan. Mókás jószág, soha nem sértődik meg.
2023. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2


Hát a boxzsák lehet,hogy soha nem sértődik meg.De ha panelházban lakik a kérdező,akkor a szomszédok meg igen...

2023. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem jó az ütőerő sértődősök ellen, addig marad a bújkálás.
2023. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A boxzsákon már gondolkodtam de a panel miatt egyértelmű nemet kapott. Ez van, marad a szomszéd Piroska néni kutyájának aktív és hangos szidása olykor ;)
2023. ápr. 29. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó nagy plüssdögökkel is lehet nagyokat fightolni, néha egész eredményes béküléssel... A kikapcsolódós oldala nekem a kóteros időkből beragadt parkban hesszelés maradt. Nem ritkán nagy flakon ásványvízzel, ha nyár közepe van, meg majdnem elkerülhetetlen tartozék valami minimál joghurt+kifli vagy hasonló, szintén koli fless uzsonnaféle. Meg néha a full házi hambim színig füsttel és friss zöldséggel... A helyekre beülés nekem nem adja be annyira, mint bámulni a népeket egy padról.
2023. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!