Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek Ateezt?

Szeretitek Ateezt?

Figyelt kérdés
Ha igen, ki a biasotok? Mi a kedvenc zenétek tőlük? Ki a bias wreckeretek?

2023. aug. 5. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen szeretem

bias: Jongho

Wrecker: -

Kedvenc zene: sok van de talán ha egyet ki emelek akkor a wonderland

2023. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, illetve nálam az EXO-val fej-fej mellett kedvenc csapat, már egy pár éve.

Seonghwa pedig az ultimate biasom lett időközben, így az ATEEZ-en belül is ő lenne a bias, de a többieket is imádom, végtelenül szimpatikusak mindannyian. Wrecker-t nem is tudnék választani.

Kedvenc zenének én is többet tudnék csak mondani, de talán az Answer, Turbulence, Utopia lenne a "legesleg" ilyen téren.

2023. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Uuuu, nekem is a kedvenc bandám, azóta, hogy kijött a Guerrilla. (Akkor ismertem meg őket.)
2023. aug. 10. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2019 óta szeretem őket, Wooyoung és Jongho a kedvencem, de mindegyikőjüket imádom :) Volt szerencsém látni őket Budapesten és Berlinben is
2023. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Voltak Budapesten?????
2023. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az első turnéjukon, 2019 áprilisában
2023. aug. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Remélem még egyszer jönnek Bp.-re, mert nagyon szeretnék elmnenni egy koncertjükre, kár, hogy 2019-ben még nem ismertem őket.
2023. aug. 12. 10:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon, de nagyon remélem, hogy visszalátogatnak ide, méghozzá a közeljövőben. Akkoriban sokat gondolkodtam, hogy elmenjek-e a koncertjükre, két netes barátom ott is volt ráadásul, de suli időben volt, családdal alig voltam Pesten, nemhogy egyedül, és sajnos így nem mertem bevállalni. Mondanom sem kell, már kegyetlenül bánom, hogy így alakult.. de ezt a hibát nem követném el újra.

(#2 voltam)

2023. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
San és Wooyoung is mondta, hogy vissza szeretnének jönni Budapestre, mert syerintük nagyon szép hely:D Sajna nem csak rajtuk múlik, de így talán picivel több esély van rá
2023. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hat én nagyon remélem, hogy egyszer újra BP.-en lesznek. Kevés K-pop csoport jön sajnos ide. :(
2023. aug. 19. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!