Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van erre valami megoldás?

Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Nem bírok zenét hallgatni. Van sok lejátszási listám, hosszabbak/rövidebbek, de egyszerűen állandóan csak átpörgetem az összes számot, és egyet se bírok hallgatni. Tudom, hogy lehetne ennél nagyobb problémám, de már egy ideje ez megy és nagyon idegesít, hogy nem bírom úgy beleélni magamat a zenébe, mint régen.

#zene #Spotify #Zenehallgtás
2023. szept. 10. 15:17
 1/4 veterán vas ***** válasza:
33%

Nem értelek!

Számomra az lenne az idegesítő ha pl. meg szeretnék hallgatni egy zenét, de valamiért nem lehetne.

Viszont ha átpörgetem mert nem érdekel, akkor nem foglalkozom vele, ergo nincs ami idegesítsen.

Nem ez lenne a logikus?

2023. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
46%
Mert valójában nem ez a te stílusod.
2023. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mert meguntad es uj zeneket kene talalnod, hogy aztan a regieknel megint azt erezhesd
2023. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megcsömörlöttél, ez a digitális kor átka.

Régi fotókat is addig volt értelme nézegetni, amíg papírképek voltak (véges mennyiségben.)

Azt tanácsolom, egy darabig egyáltalán ne hallgass zenét, biztosra veszem, hogy ettől javulni fog a helyzet.

jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!