Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most már nem mehetünk el...

Most már nem mehetünk el Azariah mellett csak úgy, semlegesen. (Kétszer is koncertje lesz a Puskás Arénában.) Tényleg új csillag, vagy nagy a hype? Szavazz!

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Igen! Kivételes egyéniség!
Nem rossz azért, de nem kivételes egyéniség.
Indokolatlan ez a nagy felhajtás, nem is értem.
32 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

Kétféle generáció van. Az egyiknek az isten és minden róla szól most. A másiknak viszont az maradt meg, hogy évekig tömte a sok 8 éves gyerek fejét a horroros hülyeségekkel (creepypasta, urban legend, konteó, minden) a neten trashvideósként. Lehet kinőtte, de nem felejted el.


A kérdésben felesleges volt ez a bulváros felütés, az elfogult fogalmazás és részrehajló szavazás. Elmehetünk bárki mellett, ha leáldoz a hype az ilyen autotune-os nyekergésekről, ugyanúgy rá fognak unni.

2023. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 TR75 ***** válasza:
100%

Én biztos elmennék mellette semlegesen. Nem is tudom, hogy néz ki.

Olyan 13 éves lehettem, amikor egyszer elsétáltam Demjén Ferenc mellett úgy, hogy észre sem vettem, pedig elég jellegzetes a fizimiskája 😅

Zeneileg meg hát nem az én vilagom (le sem tudnám írni a nevét helyesen).

2023. okt. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy az első két nagylemeze után teljesen ráállt a trapre, ami szerintem ingoványos talaj. A barátnőm mondta, hogy a régebbi angol nyelvű számai tele vannak ötletekkel, kísérletezőek, sokkal változatosabbak, csak aztán rájött (vagy a kissé alulművelt Desh "világosította" fel), hogy most a trap a tinilányok kedvence, ezért a nagyobb közönség reményében átállt arra. A gond viszont ezzel az, hogy ő sem megújítani, alakítani akarja a műfajt, hanem az eddig is unalmasan csengő s**rt tovább tapossa. És hát ki tudja, hogy meddig lehet ezzel elmenni.
2023. okt. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán érdekel, ameddig a Barba Negra-ba rendszeresen vannak metal koncertek. Felőlem adhat mindennap Azariah koncerttel.

Nem felel meg az ízlésemnek és nincs is így igazán véleményem róla.

2023. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyszer régebben rávettem magam, hogy meghallgassam egy számát, de nem emlékszem milyen volt, ez azért elárul valamit.

Most, hogy ekkora a hype megpróbálok többet meghallgatni majd, hogy megértsem miért ilyen népszerű. Szerintem annyira nem vagyok öreg, hogy ne értsem mi tetszhet benne a tiniknek, de ki tudja, majd kiderül. Az biztos, hogy az arénás duplázás vett rá, hogy foglalkozzak vele, úgyhogy csillagnak nem tartom. A palacsinta fesztiválos sztori miatt, vagyis leginkább ahogyan azt kezelte utána, csökkent a szememben, úgyhogy emiatt se foglalkoztam vele.

26n

2023. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Még soha egy számot sem hallottam tőle. Milyen érzelmekkel kellene viseltetnem iránta?
2023. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Ezt kizárólag az idő tudja majd megmondani; az emberek imádják elvből elutasítani az újat, és évtizedekig ragaszkodni a régi, megszokott, nosztalgikus dolgokhoz, annak ellenére hogy a régi se különösebben jó. Sőt...

Én pl mái napig hallom ahogy házibuliban vagy autó hangszórón hallgatják az emberek a kispál és a borzt, vagy a hooliganst, de azok se érnek sokkal többet.

Majd ha a mai azariah hallgató generáció idősebb lesz, akkor derül csak ki, hogy kikopik-e a köztudatból, vagy tényleg maradandó lesz a munkássága.

2023. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam magyar listákat hallgatni, mert nem bírom ezt a trap/autotune/mumble/megbaszom a barátnődet/ratatata madafaka gengszter/netes alapokra hebegő-habogó önjelölt zenészeket. De valamelyik nap beválogatott egy olyan számot a Spotify, aminél muszáj volt le alt-tabolni és átléptetni, mert irtóra zavart. És az is ilyen pálutca szám volt, úgyhogy még "vakon", tudat alatt is taszít az egész.


Viszont: ma mindent a gyerekeknek és fiataloknak kell eladni, és arra targetálva garantált a siker. Az is feltűnő, hogy az általános iskolából is bőven járnak ilyen koncertekre a lányok bugyit nedvesíteni.

2023. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
55%
Szerintem nem arról van nála szó, hogy annyira tárgyilagosan nagyon jók a zenéi, hanem hogy semmihez sem hasonlíthatók igazán és ez megfogja az agyat.
2023. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
#1 És van egy harmadik "generáció" (vagy inkább embercsoport) aki sosem hallott a 8 éveseknek szóló horrorsztorikról, de nem is istenítni a zenészként. Én nagyjából akkor hallottam ezt a nevet először, mikor az Arénás koncert volt, vagy legfeljebb előtte nem sokkal a médiafelhajtás miatt. Pár számot már hallottam tőle azóta. Egy-kettő nem rossz, de nem annyira a világom. Van ilyen is.
2023. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!