Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriah koncertre hány éves...

Azahriah koncertre hány éves kortólengednéd a gyereked?

Figyelt kérdés
Lányom 15 éves. Egy hete rágja a fülem, hogy menni szeretne. Egészen megnyugodtam, amikor kétszer is lemaradt a jegyvásárlásról, gondoltam nem nekem kell konfrontálódnom, de most hogy lesz harmadik, nem ült el a téma. Én nem szívesen engedném, szerintem ő még nem való oda. Utánanéztem az énekesnek. A zenéje nem tetszik,de ez ízlés kérdése, az én anyámnak sem tetszett, ami nekem. Viszont ahogy láttam, ez egy drogos zenész és egyfelől nem gondolom, hogy ez jó példa neki. Viszont ami jobban aggaszt, hogy a közönség vajon mennyire konszolidált? Értem azt, hogy nem lesznek-e bedrogozott tömegek, akiktől féltenem kell? És ugye rengeteg ember...ami önmagában sem veszélytelen.
2023. okt. 15. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Én a helyedben elmennék vele. Így ő is boldog, meg te is tudsz rá vigyázni.
2023. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ehhez nagyon meg kellene magam erőltetni, de gondolkodom rajta. Már ha ő akarna velem jönni.
2023. okt. 15. 09:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Megértem a félelmed, ezert egyedül nem engedném, nehogy beginázzák. Ezért ha megtehetnem anyagilag a felutazást és időm is engedné akkor vele mennék. Nekem óriási élmény volt ennyi idősen koncertre menni.

Azahriah amugy Paul street néven csinál YouTube csatornát már sok éve, először ott lehetett látni, szerintem érdemes megnezni a videóit. Nagyon intelligens fiú, jo meglátásokkal,elvezhető tartalmas videoi vannak nem kifejezetten tiniknek. Én követem a csatornáján, csak most ahogy a kérdést feltéttel és rakerestem higy ki is ez az Azahriah döbbentem rá hogy egy és ugyanaz a személy, bár a zenéje tőlem is nagyon távol áll.

2023. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nem feltétlenül tiniknek készült videót nem úgy értem hogy szexuális tartalmúak, hanem úgy hogy nem gyerekes a témája a videóknak. Bárki számára nézhetőek.
2023. okt. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
52%

Te jó ég, mintha fateromat hallanám 30 évvel ezelőtt.


45 éves édesanya vagyok, 10 éves a lányom, most kezd el ő is ilyesmi zenéket hallgatni, Vallmar, Azariah, Halott pénz stb.

Szerintem plusz/mínusz pár év egyidősek vagyunk.


Ha egyébként jó a kapcsolatotok, és lehetőség van rá, kérdezd meg, h kikkel menne, ha ismered a barátait, barátainak a szüleit, kérdezd meg, h megy e valakinek a szülője, mert pl én nagyon szeretem Azariah zenéit hallgatni, de én a house, deephouse zenét is tini korom óta, arra szoktam dolgozni (ha ismernél megdöbbennél,ha ezt tudnád rólam).

Szóval ha esetleg megy olyan szülő is, akit ismersz és akiben megbízol, tudsz vele beszélni. Ha ő egyedül szeretne elmenni, akkor egyértelmű, h menj el vele (ha belefér anyagilag), még ha nem is szereted.


Te jó ég, mennyi Kispál meg én nem is tudom milyen punk koncerten voltam fiatalon, én utáltam, de sok barátom azt szerette. Kibírod. 😊


És Azariah-ra nem csak tinik mennek. Nagyon sok 30+ és 40+ felnőtt lesz ott, nem véletlen lett ilyen hamar 2x teltház, biztos vagyok benne, hogy több kisgyermekes család is, és attól mert a zenész drogot használ ne gondold, hogy 2-3 stadionnyi ember mind drogos, részeges huligán.


Ha sehova nem fogod elengedni a lányod, akkor is el fog menni, ha nagyon akar, csak szanaszét fogja hazudni a fiatalságát, meg fogja oldani, hidd el, és nagyon rossz kapcsolatotok lesz. (Én ezt csináltam. Drogoztam? Soha. A barátaim drogoztak? Könnyű drogokat, volt rá példa, igen. Ma már mind felelősségteljes családanyák, családapák szép élettel, diplomával, jó munkahellyel...)


Szóval ha teheted, és ez neki oké így, menj el vele, a legjobb fej szülő leszel! 😊

2023. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
53%
Előző vagyok, a 45 éves anyuka, megnéztem, már csak ülőhely foglalható jó magasan, nem gondolnám, h ott bármi baja is lehet a gyereknek, a fanatikusok, lent vannak a küzdőtéren... és ott még te is kibírod. 😆
2023. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Drogos??Nem hiszem,menj vele te is.
2023. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Az a megoldás hogy beszelni kell vele a drogokról. De ne úgy hogy Jaj ne csináld, hanem elmondani higy pl mit csináljon ha érzi hogy beletettek valamit az italalába, vagy hogy milyen vegyszereket, patkanyirtot tartalmaz a herbál..szerintem sokan nem tudják. Ekkor történik meg az, hogy a haverok odaadják hogy "ettől nem lesz bajod", és ők kiprobalják.
2023. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne vicceljünk már, én 15 évesen simán mentem fesztiválozni a haverokkal. Persze kínályak cigarettával stb de nekem a maximum a napi 1 boroskóla volt, nah meg a kulturált táncolás :D

Simán engedd el, semmi baja nem lesz

2023. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem azért egy 15 évest bizonyos kompromisszumokkal (értsd: nem fogadunk el senkitől semmit, nem állunk szóba senkivel, stb.) egy ilyen koncertre már el lehet engedni. Függetlenül attól, hogy én se szeretem, szerintem a korosztályából még nagyon sok másik személy ott lesz. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.

Én jobban aggódnék inkább a közlekedés miatt - hogyan jut el, hogyan jön haza a koncert után, és ennek a logisztikáját megoldani - mint amiatt, hogy bedrogozzák-e meg megerőszakolják-e.

2023. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!