Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A flow vagy a szöveg fontosabb...

A flow vagy a szöveg fontosabb egy rap zenében?

Figyelt kérdés
Én mindig azt vallottam, hogy a szövege egy rap zenének fontosabb, de akiknek esetleg más a véleménye azt is szívesen meghallgatnám, hogy miért.

2023. okt. 25. 00:39
A kérdező szavazást indított:
A szöveg fontosabb
A flow fontosabb
Mindkettő egyenlően fontos
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
mi az a flow?
2023. okt. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Magyar rap daloknál nem is figyelem hogy miről brekegnek külföldinél meg egyrészt nem is értem másrészt nem is érdekel. Egyértelmű hogy a flow fontosabb!
2023. okt. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A rap zene talán a leginkább szövegorientált az összes műfaj közül, hiszen a beatek önmagukban nem tudnák elvinni a dalt a hátukon. Természetesen fontos a flow, de ha nincs üzeneted, amit át akarsz adni a közönségnek, akkor nem vagy rapper, csak annak akarsz tűnni.
2023. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyformán fontos mindkettő, sőt nem is lehet őket szétválasztani szerintem. Maga a körítés, a hangzás is befolyásolja azt hogy hogyan megy át a mondanivaló. Ha egy dal nem hangzik jól akkor hamarabb fogom kikapcsolni mint egy jól hangzó dalt értelmetlen szöveggel. Viszont azért ahhoz hogy hosszú távon is sokszor vissza lehessen hallgatni egy számot, ahhoz azért legtöbbször kell az hogy jó legyen a szövege
2023. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért a beat is fontos. Rohadtul nem mindegy, milyen az alap a szöveg alatt. Valamint a flow-t is tudja fokozni, vagy jobban kiteljesíteni egy jobb beat.
2023. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!