Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Metallica...

Mit gondoltok a Metallica Creeping Death című számának szólójáról?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy kérdést, amiben a kérdező azt fejtegette, hogy Kirk Hammett azért használ wah pedált a szólóihoz, mert valójában nem tud gitározni és ezzel fedi el. Itt eszembe jutott a Creeping Death szólója, ami szerintem abszolút nem gyenge és nincs benne wah pedál sem.

Ti mit gondoltok? Erős szóló? Esetleg közepes, netán gyenge?



jan. 20. 22:15
A kérdező szavazást indított:
Gyenge szóló
Közepes szóló
Erős szóló
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind viszonyítás kérdése, nem rossz szóló de azért látszik belőle, hogy nem Marty Friedman vagy Dave Mustaine írta.

Rossznak éppen nem mondanám, de a bandában egyértelműen Hetfield írja a jobb szólókat.

jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
🤣 Lars nem tud dobolni, Robert nem tud basszusgitározni, James nem tud énekelni, és Kirk meg nem tud gitározni. De legalább a menedzser profi, mert 30 éve megy a szekér.
jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2.Cliff viszont egy zseni volt és nagyon jól megalapozta a Metallica jövőjét.
jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Irónia volt, amit #2-es írt.
jan. 22. 22:41
 5/7 anonim válasza:
48%
Minden Hamett szóló baromi gyenge vagy nagyon max közepes. Hasonlítsd össze egy Tornado of Souls szólóval. Kb kaparászás színvonal.
jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kirk: [link]

Marty: [link]

jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6.Marty szólói sem rosszak a Megadeth-ben, de szerintem a munkája legjobbjai egyértelműen a Cacophony-ban vannak, amit ott Jason Beckerrel játszottak az egyedi és megismételhetetlen.

És nem csak technikailag, hanem tele van a zene élettel.

Szerintem Kirk nem hasonlítható hozzá, sem tudásban, semmilyen téren kb.

Ha valaki nem ért a zenéhez akkor is tud szívvel-lélekkel játszani, pl. Blackmore.(improvizál és kevésbé ért az elmélethez, szóval tipikus érzésből játszó gitáros)

jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!