Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért egyre kevésbé népszerű...

Miért egyre kevésbé népszerű a rock zene?

Figyelt kérdés

febr. 9. 19:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
87%
Pedig népszerű. Én szeretem és a szomszédaim is azt hallgatják.
febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Mert a média mesterségesen elnyomja a műfajt. De a koncertek bizonyítják, hogy sokan szeretik.
febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Nálam is hallgatja a szomszéd ha akarja ha nem :)
febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Inkább a fiatalok körében kevésbé népszerű manapság.

Koncerteken tapasztalom, hogy fiatalok már nem jönnek ilyen helyekre, kivéve ha egy nagyon népszerű zenekarról van szó.

Tizenévesen rengeteg velem egykorú jött, most 26 évesen velem egyidőseket vagy tőlem idősebbeket látok.

febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
43%
Nekem a régebbi Tankcsapda a kedvencem, az újat nem szeretem, de 20 év munkáját nem fogja felülírni az utóbbi "bénázás"
febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#Nekem is szinte mindenből inkább a régi jön be, az újabban annyira nem. De nem csak én vagyok ezzel így. Kalapács koncerten egy újabb számot a közönség fele, ha ismerte. Felcsendült egy régi Pokolgép szám, mindenki tombolt.
febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Hatalmas a zenei, műfaji választék, mindenki megtalálja a neki valót. De emiatt el is oszlik a zenei közönség a különféle műfajok között.


Mi az, ami most a legnépszerűbb? A pop? Nincs is már "sima" pop, mert annyiféle stílus van azon belül is.


A rockon belül is annyi minden van.


Írj pár együttest vagy dalcímet, ami szerinted jó. Mindjárt kiderül, hogy mégis sokan szeretik.

febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
mert egyre több az ostoba ember, akiknek azaria kell
febr. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Azért az sem mindegy hogy klasszikus rock vagy hard rock, a 2 között jelentős különbség van! Előbbi egész lágyabb fajta, popos irányba húz (például EDDA), utóbbi sokkal keményebb, metálos irányba (például Tankcsapda régebbi időszaka).
febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
9-est miért pontoztátok ennyire le?
febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!