Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszusgitár oktatót keresek...

Basszusgitár oktatót keresek Szombathelyen. Tudtok valakit?

Figyelt kérdés

márc. 18. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Google mit mondott? Csak hogy tudjuk, kit nem kell már ajánlani! ;)
márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szombathelyi basszusgitár oktatásra nem kaptam találatot. Üzenetben megkerestem két embert face-n, akit ajánlottak, az egyikük nem vállalta, a másik nem válaszolt. Neveket írhatsz, utánajárok.
márc. 18. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 pech, én is pont ezt a két embert akartam ajánlani.
márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván kevesebb energiába kerül leírni a pökhendi, leereszkedő kommentjeidet, mint érdemi választ adni, plusz még jól is szórakozol, gondolom.
márc. 18. 09:29
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 nem, csak a régi felhasználók már pontosan tudják hogy a kérdezők jelentős része a kérdés feltevése előtt minimális erősfeszítést sem tesz annak önálló megválaszolására, amihez gyakran kevesebb idő szükséges mint magának a kérdésnek a feltevésére.
márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 én próbálkoztam google-n és facebookon is, sajnos sikertelenül, ezért tettem egy próbát végül itt is. Csak bosszantó, hogy egyrészt nem találtam eddig senkit, másrészt meg az érdeklődésemre válaszul lekezelnek. De értem az okát. Mindenesetre köszi, szép napot.
márc. 18. 09:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!