Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy csinálják azt, hogy két...

Hogy csinálják azt, hogy két különböző helyszínen forgatnak egy videoklipet vagy készítenek egy interjút? És ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Pl.:


Videoklip


[link]


Interjú


[link]



márc. 22. 14:24
A kérdező szavazást indított:
Nagyon gyakori
Gyakori
Nem olyan gyakori
Ritka
Nagyon ritka
Elenyészően ritka
5 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést. Te mindig egy helyben állsz, mint egy fa? Hol itt forgatnak, hol ott.
márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig ilyet sem videóklipnél sem pedig interjúnál nem láttam.A ruha is más mindkettőben. Az interjú az nagyon olyan, ,hogy két helyszínen forgatták egyszerre. Csak kíváncsi vagyok, hogy miért van ez így. Amúgy nem állok én sem helyben, mint egy fa.
márc. 22. 14:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Rendben, megértettem, nem láttál. Én meg még nem jártam Izlandon, de attól még alighanem van ilyen hely.
márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a videóklipben és az interjúban is minden részben felváltva van kétféle ruhában és két helyiségben az illető. Az interjúban egyszer kinn van a szabadban egy ujjatlanban meg napszemüvegben egyszer meg bent van valami helyiségben egy pólóban szemüveg nélkül. A videóklipben nincs rajta szemüveg. Arra voltam kíváncsi, hogy hogy csinálják így?
márc. 22. 15:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Elkészül a két felvétel, majd a vágó a rendezővel megszerkeszti.
márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért? Lattál már olyat hogy ugyanott készült az interview meg a klip is és ugyanolyan ruhában volt az előadó?
márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6 Nem arra gondoltam, amire te. Én ezt értettem ezalatt.:


"A videóklipben és az interjúban is minden részben felváltva van kétféle ruhában és két helyiségben az illető. Az interjúban egyszer kinn van a szabadban egy ujjatlanban meg napszemüvegben egyszer meg bent van valami helyiségben egy pólóban szemüveg nélkül. A videóklipben nincs rajta szemüveg. Arra voltam kíváncsi, hogy hogy csinálják így?"

márc. 23. 10:30
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 a szavazás arról szól hogy mennyire gyakori. de ha tényleg arra vagy kiváncsi hogy hogy csinálják, arra csak azt tudom mondani hogy ne akard tudni, mert úgysem fogod érteni.
márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Arra is kíváncsi voltam, hogy mennyire gyakori ez?
márc. 23. 12:09
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 tekintve hogy eddig csak egy ilyenről hallottam, konkrétan amit te írtál és ott igy van, a gyakorisága 100%, ami elég gyakori.
márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!