Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vision St-5 elektromos gitár!...

Vision St-5 elektromos gitár! Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Én még életemben nem fogtam egy gitárt sem a kezemben, de elakarom kezdeni hobby szinten űzni, és nem szeretnék egy halom pénzt rá költeni ezért néztem ki ezt a gitárt :) az erősítőnél pedig egy Vision gw-25r lett megcélozva.

Véleményekre lennék kíváncsi, főleg SAJÁT tapasztalatokra.



márc. 25. 11:17
 1/4 vmg ***** válasza:
Alsó kategóriás gitár, nagy a szórás ki lehet fogni egész jól használhatót, de nagyon rosszat is.
márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha még sosem fogtál gitárt a kezedbe, akkor keress egy tanárt, aki segít megvenni a gitárt.

Ha minden áron vakon akarsz, akkor Squier Affinity vagy valami olcsóbb Yamahát vegyél.


Ha valami rossz hangszerrel kezdesz, elmegy az életkedved is (tanár nélkül csak a kedved megy el).

márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen vacakot ne vegyél mert ezer sebből vérzik. Ott kezdődik az egész hogy pontatlan, görbe a nyak, szar a hangszedő, a bundok szétvágják a kezed és a többi. Ha olcsó legalább inkább egy harley benton st, az aránylag rendben van elsőre.
márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ZorPrime ***** válasza:
Csatlakozom a #2 válaszhoz. Egy alap Yamahát megfizethető áron kapsz és az árhoz képest jó minőséget.
ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!