Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a szánalmas, f¤s...

Melyik ez a szánalmas, f¤s rave/trash zene?

Figyelt kérdés

Öcsém, aki már amúgy nem lakik velünk, valahonnét fülest kapott, hogy ma édesanyám késő estig nem jön haza. Erre feljött, és most nyomatja az orbitális f¤s trash zenelejátszási listáját. Zeng bele az egész ház. =(


Az egyik zene arról szól, hogy agyonkopresszált, 100.00%-os amplitúdón futtatnak bármiféle moduláció nélküli, hallóideg-gyilkos totál természetellenes géphangokat és közben egy huszonéves suhanc belekiabálja a mikrofonba, hogy : "SEMIAUTOMATIC, BLÁ BLÁ BLÁ".

>(

Ja, blá-blá-blá... ez az egész mondanivalója. Már nem tudja, hogy mit mondjon, de csöndbemaradni, vagy legalább a 100.00%-nál halkabb lenni nem tud, ezért blá-blá-blá... =( Adja a zeneiséget.


Mi ennek a zenei bánalomnak a címe?



márc. 26. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem kérdezed meg az öcsédet?
márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg, ott van melletted és tudja mit hallgat. Életképtelen ne legyél már...
márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem állok szóba vele. Legalábbis ha ilyen bunkó, akkor biztos nem.

De már elment.

Végre nyugalom van. =D

márc. 26. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Áh, megvan: https://www.youtube.com/watch?v=mbWOIqlrqFU

Nem irigyellek.

márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Györffykee ***** válasza:
72%
Nemtudom mi a bajod a trash-el, nekem egyik kedvenc műfajom és gondolom te sem örünél neki hogyha ilyeneket írnának a kedvenc műfajodról. Én meghallgattam mindkét linket amiket előttem írtak és valószínűleg az 5-ö találta meg, és ez egyáltalán nem trash. Szóval leírtad Gyakorira, hogy milyen szar a trash (ami nem is trash) és a testvéred ezt hallgatja ahelyett hogy szóba áltál volna vele és még ki is derül hogy nem is trash hanem valami rave zene ment ami amúgy szintén nem is hangzik rosszul.
márc. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!