Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok jelenlegi modern...

Mondanátok jelenlegi modern heavy metál előadókat?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Gojira, Mastodon, Infected Rain, Jinjer, Dark Tranquility hirtelen.

Modern alatt azt értem, akik a jelenlegi metalszféra meghatározó tagjai és lehet mondani legalább néhány feltörekvő bandát, akire hatással voltak.

ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz pontosan? Metálon belül ténylegesen csak ez a klasszikus vonal, vagy bármi modern?
ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Illetve mit értünk modern alatt? Amit 30 alatt is hallgatnak?
ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Újvonalas, feltörekvőre gondoltam a modern alatt
ápr. 2. 22:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen 2017-2024 ben debütáltra gondolt sztem
ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ZorPrime ***** válasza:
100%
Ha nem túl régóta működő, de a heavy/power metal műfajban utazó brigádot keresel, itt a japán Lovebites (2017-ben jött ki az első lemezük). Öt csaj és valami mocskosul jól tudnak zenélni. (Amúgy hagyományos brit/germán vonalban nyomulnak, de azt osztályon felüli minőségben.)
ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
máj. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

#8.

Ez nem helyes válasz, mert a modern heavy metal, kb. csak nyomokban tartalmaz heavy metal elemeket, inkább különböző alműfajókat vegyít az elektromos zenével, meg a hip-hoppal. Mint a Metalcore, Alternative Metal, Deathcore, Progressive Metal, Sludge Metal stb.

Infected Rain-nel lehetne leírni leginkább, mi az a modern metal.

máj. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

9,

Megnézted, vagy csak csuklóból ment a piros, mert linket küldtem?


Pont azért ezt, mert itt szubjektívan tudsz válogatni, olyan szempontok alapján, ami neked fontos.


Ez egy databázis, ahova az előadók felteszik magukat, és tudsz keresni alműfajokra, az adott zenekarra hasonlító más bandákra, országra, kiadóra, userek egyéni ajánlásaira, mindenre.


És itt kb minden banda fenn van, a pici helyiek, a nagy klasszikusok, közepes bandák, amit csak akarsz.

máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!