Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolsz Taylor Swift új...

Mit gondolsz Taylor Swift új abumáról?

Figyelt kérdés
Nekem zeneileg meglehetősen egyhangú volt, egy igazán kiemelkedő számot sem tudnék mondani, talán a Florida!!! És a Who’s afraid of little old me- N kívül, szerintem ahhoz képest hogy mennyire várta a világ, nem lett egy nagy durranás

ápr. 22. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Celluloid-hulladék
ápr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is első hallgatásra csalódás volt, de tudtam magamról, hogy nekem általában több idő és hallgatás kell, hogy egy zenét megértsek és megszeressek. Most úgy vagyok vele, hogy jópár szám nagyon tetszik, nálam a Florida, a Who’s afraid of little old me? És a Cassandra és a Fortnight megy folyamatosan. Szerintem még csatlakozni fog néhány szám.
ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit a folklore hasonlít, mert nagyon egységes a zenei hangzása, bár van pár dal, ami Midnights-osabb. Engem is meglep, hogy ez az album döntötte meg ezt az összes rekordot, de persze Taylornál ez mégsem annyira meglepő, amennyire fel volt hype-olva.

Nekem mindig kell idő ahhoz, hogy Taylor zenéit megszeressem, valamiért sokszor vagyok úgy vele, hogy elsőre nem tetszik, később meg valamiért bekattan, és imádom:D

Szerintem van pár erős dalszöveg, bár dallamban sok nem annyira kiemelkedő.


Amik így öt nap után beragadtak:

- My boy only breaks his favourite toys

- Down bad

- Fortnight

- Peter

- Who's afraid of little old me

- The Bolter

- Cassandra

- The Prophecy


Nagyon-nagyon sok ez a dal, nekem még rengeteg idő kell ahhoz, hogy mindegyiket meghallgassam, megértsem a szöveget. Dúdolni szerintem kb 10et tudnék, pedig több is van benne.


Engem amúgy nem annyira zavar, hogy nem az aktuális trendekhez akar igazodni, szerintem menő, hogy megteheti, hogy sajátos dalokat alkot, és még ezzel is rekordot dönt:D

ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem tetszik. Nem értem.
ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!