Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csináltam egy zenét. Az...

Csináltam egy zenét. Az elektromos gitárt meg a basszust saját magam játszottam fel. Dob valami random sample. Vélemény?

Figyelt kérdés

Alábbi linken meghallgatható:

[link]


ápr. 30. 05:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Mégis milyen véleményt vársz? 4 ütem az egész.
ápr. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Ez nagyon unalmas zene. Én az első 2 percig bírtam.

Ezzel koncertre ne menj, mert ez fog történni:

[link]

ápr. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes zene, nem lesz a kedvencem, de kivált efy hangulstot.
ápr. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mansour ***** válasza:
100%
Mint zenerajongó, de ugyanakkor zenész-antitálentum, irigykedve, sőt csodálattal tekintek az ilyen amatőr próbálkozásokra. Nekem tetszik a hangzás, csak hát tényleg hosszú ez így. Esetleg ambient műfajban elmenne, ha rátennél még elektronikus hangzásokat színesítésként. De amúgy ez egy egy-másfél perces bevezetőként nagyon jó lenne, utána viszont már váltásért kiált. Szóval ne add fel, szerintem jó az irány, csak dolgozni kell még rajta!
ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó, kezdésnek… Ismerős ez a dallamvilág, gondolom azért mert egy bizonyos műfajban ez egy klisé.


Van hova fejlődni, nagyon is… De egyáltalán nem rossz.


Sokaknak amúgy az ilyen jellegű zenének a top1%-a is monoton, unalmas és nem bírják.

ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezt hogy rögzítetted, diktafonnal? Borzalmas felfétel. Fülsértő, torz, gerjed.


Ha ez szándékos, akkor kösz nem. Ha nem, akkor majd szólj, ha normálisan sikerül felvenni, akkor meghallgatom.


Így félpercet se bírtam, belesajdult a fülem.

máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jól indul. Az elején szépen építkezik, de aztán túl sokszor ismétlődik ugyanaz a riff, ami miatt unalmassá válik. Olyan 1-2 perc után jót tenne valami változás. Így legfeljebb háttérzene, vagy egy félkész ötlet.


A gitár+basszus rész nekem tetszik. A dob lehetne legalább néhol zakatolósabb, "blast-beatesebb", mert amúgy érzek benne némi black metal (Thy Catafalque?) hatást. Szinte vártam, hogy mikor jön be valami érthetetlen visszhangos károgás. :D


Ha ez volt a cél, akkor direkt jól is áll ez a kissé gerjedő torz hangzás, amit az előttem válaszoló kifogásol. :)

máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval mindenképp rövidítenék rajta. Ebben így 3-4 perc van maximum. A közepe szerintem indokolatlanul sokat ismétlődik változás nélkül.
máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Íme a folytatás :)

[link]

máj. 5. 04:26
 10/11 A kérdező kommentje:
7-es, végre egy műértő :)
máj. 5. 04:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!