Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Avantone Pro CV-12BLA Stúdió...

Avantone Pro CV-12BLA Stúdió mikrofon mellé milyen hangkártyát ajánlanátok ami egyben előerősítő is?

Figyelt kérdés

Focusrite Scarlett 2i2 negyedik generációsat nézegettem és nagyon jó vélemények vannak róla… Viszont sokkal alsóbb kategóriás mikrofonokat szoktak mellé használni, illetve nekem van elég magas minőségű stúdiófülesem is (egy Focal).


Így azon is gondolkodom, hogy lehet hogy egy magasabb kategóriás kártya kéne (?).


Szerintetek?


Gitár és vokál rögzítésére is ezt a mikrofont használnám, de olyan műfajban szeretnék egyébként elmélyedni, ami nekem is új és se nem ének, se nem gitárcentrikus… Így hát rengeteg mindent hangmintákkal kell kiváltanom, ezekhez plug-ineket használok majd, satöbbi.


Ha a Focusrite Scarlett 2i2 4th gen nem annyira jó ilyen minőségű mikrofon és fejes mellé, akkor mit ajánlanátok helyette néhány százezer forintig, ami szintén USB hangkártya/előerősitő?



ápr. 30. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Dobj egy Apollot az asztalra, ne sajnáld :)
ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!