Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok Svájc Eurovíziós...

Mit szóltok Svájc Eurovíziós győzelméhez?

Figyelt kérdés

máj. 12. 08:27
 1/8 anonim válasza:
72%
Ugyan mily meglepő hogy megint b*zi nyert. Egy nevetséges vicc, egy freakshow az egész "dal"fesztivál.
máj. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes. Nemo a dalaival a müveszi szabadsagot, nemi identitast, hogy jogod van a vilagban a helyedet megtalalni, ezeket kepviseli. Azt mondja magarol, hogy ö nem erzi magat sem ferfinak, sem nönek, hanem egyszerüen embernek.


A neve-Nemo- egy ismert Clownfish- himnemünek született, nönemüve tud valni az elete soran. Ami a termeszetben tehat magatol ertetödö, az az embereknel mar nem. Kritikaba ütköznek, el kell titkolniuk, stb.

Egy uj hullamba erkezett a vilag- ezt a szemleletet meg kell dönteni, es itt Nyugaton nagyo erös ez az iranyzat, es a gyakorlati oldala is.


Az öltözekevel- szoknya- is ezt fejezi ki. Tehat emiatt gyözhetett. Üdv. Svajcbol.

máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Bennem is felmerült, hogy csak azért nyert Svájc, hogy ezzel támogassák az elfogadást. Az tuti, hogy szerintem a szám egy hulladék volt...
máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem Svájc, hanem az LMBTQP propaganda (újabb) győzelme. Az eurovíziónak rég nincs semmi köze a zenéhez, a szélsőséges propaganda eszköze lett belőle.
máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Az Eurovíziós Dalfesztivál egyik legsötétebb, és leggusztustalanabb évét élhettük meg a hét folyamán, ami rettenetesen elkeserítő. "United by music" Persze... Az EBU remélem belebukik ebbe az egészbe.


Svájc győzelmét nem tudom hová tenni, mert nem is számítottam rá. De legalább tud énekelni a srác, azt meg kell hagyni. Nem neki szurkoltam, és én nem őt választottam volna, ugyanakkor legalább valaki olyan került oda, aki tényleg a zenélés örömét tartotta a szeme előtt.

máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Svájc úgy nyert, hogy a televote-ban 5.! volt. Akkor minek lehet egyáltalán szavazni?

Az nem valid érv, hogy nyerjen csak azért, hogy támogassuk a teljes ABC-t. Ez a verseny eleve elfogadó, sok évben nyertek mások, már 2000 előtt is.

A dal szerintem nem volt rossz, bár nálam nem volt favorit. Nekem nem volt szimpi h a csávö a nemzeti zászlója mellett a másikat is lobogtatta. Azért volt ott, hogy Svájcot képviselje.

De legalább nem Izrael nyert.

máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Homovízió inkább...
máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Bern kanton nagyon durván woke lett (Nemo bieli).
máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!