Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A hangszerboltban kicserélik...

A hangszerboltban kicserélik a gitáromon a húrokat, ha megkérem őket?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki légyszi, magamtól tanultam és csak hobbiból csinálom, így nem vagyok profi. Az lenne a kérdésem, ha bemegyek egy hangszerboltba, akkor ott kicserélnék nekem?

máj. 14. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen.
máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért
máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicserélik, de ezt te is meg tudnád csinálni otthon. Nagyon egyszerű, csak odakötöd a húrlábra a húrokat (akusztikusnál beszúrod őket a húrláb tüskékkel, bedugod a hangolókulcsba és tekered.
máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mojjo ***** válasza:
100%
Youtubeon rengeteg oktatóvideó van erről, akár még magyarul is, nagyobb nyelveken meg aztán pláne.
máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, de hosszabb távon jobban jársz, ha megtanulsz húrt cserélni. Nem nagy tudomány, még nekem is megy, pedig nagyon ügyetlen vagyok. A 3-as nagyjából leírta, hogyan kell, én még annyit tennék hozzá, hogy a felhúrozás után a kulcsról lelógó húrvégeket érdemes harapófogóval levágni, mert kellemetlen sérüléseket tudnak okozni, különösen a fémhúrok.
máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahol az első gitáromat vettem, az öreg tulaj még azt is felajánlotta, hogy hozzam be ha be kellene hangolni. Igaz,ez egy kicsi garázs-hangszerbolt volt. Ilyen is van.

Érdemes nyugodtan nekilátni oktatóvideók alapján, mert nem ördöngősség, és mert aki pengetésre adja a fejét, jó ha tud húrt cserélni magának. Olyan ez mint a kocsi megtankolása: nem kell hozzá az autószervíz.

máj. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsrélik nyugi.
máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 vmg ***** válasza:

Általában igen, de ahogy előttem mondták hosszú távon jobban jársz ha megtanulod.


#6

Ez nem Miskolcon volt véletlenül?

máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha éppen nincs más dolguk akkor kicserélik amíg ott vagy. Nekem meg is mutatták hogyan kell befűzni. Egyébként kábeleket is megforrasztanak. Speciel én azért viszem mert senki más nem tud olyan szépen forrasztani mint az eladó srác.
máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!