Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Húrcsörgés eléréséhez csak...

Húrcsörgés eléréséhez csak simán a nyakat kell állítgatni?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem magamnak egy basszusgitárt, leváltva ezzel a bass vst plugineket, amikkel már egy ideje elégedetlen vagyok. Egy nagyon szépen beállított hangszert szereztem és igazából ez a problémám is egyben, mert a nyakgörbület miatt nem verődnek hozzá a bundokhoz a húrok, vagyis nincs meg az a basszusgitáros csörgés, ami nekem nagyon hiányzik.

Egyelőre nem akartam hozzányúlni, gondoltam, előbb inkább rákérdezek: csak simán a nyakgörbületet kell megváltoztatni, hogy úgy szóljon, ahogy szeretném?


Referenciának itt van ez a videó, az első pár másodpercben hallható hangzást kívánom elérni: [link]

(Tudom amúgy, hogy a videóban teljesen új húrok vannak, de az enyémek se régiek annyira.)



máj. 15. 11:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!