Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Siófok plázs mi a korhatár?

Dominik02 kérdése:

Siófok plázs mi a korhatár?

Figyelt kérdés
Nem találol sehol sem a korhatárt és kiváncsi lennék. Illetve alkoholos italt nyilván 18 alatt nem szolgálnak ki hivatalosan de de mi a tapasztalat? Ki szolgálnak 18 alatt?

máj. 21. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ezt a kérdést fel kell tenned, akkor túl fiatal vagy. :)
máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1

Igen talán lassan 16 évesen tényleg túl fiatal vagyok az ilyesmihez de úgy gondolom nagyon sok velem egy koru jár ilyen helyekre és én is szívesen kipróbálnék egy két nagyobb buli helyet mivel sosem voltam az a nagyon nagy bulizós srác.

máj. 25. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs korhatár a belépésre a házirend szerint. Annyi a kikötés, hogy 14 éves kor alatt csak szülői felügyelettel lehet bemenni. Viszont 10 éves kor alatt ingyenesek a koncertek.


[link]


Alkoholos italt nyilván senki nem szolgálhat ki 18 alatt, benne is van a házirendben, hogy okámányt kérhetnek. Alkoholmentes italt gondolom bárkinek adnak, aki kifizeti az árát. :)

máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!