Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék elkezdeni gitározni...

Szeretnék elkezdeni gitározni punk, punk-rock stílusban még nincs semmim, és itthon szeretnék tanár nélkül megtanulni gitározni mit mondotok és milyen gitár lenne praktikus?

Figyelt kérdés

most szeretnék elkezdeni gitározni punk,punk-rock stílusban elektromos szóló gitárral. És netről itthon szeretnék megtanulni nem akarok több tízezret tanárra költeni szerintem lehetséges ti hogy vélitek? Vmi ilyesmi szettre gondoltam mert asszem ebbe minden benne van ami kell hozzá: [link]

gitár neve: LGZ SET 2 - Baltimore

erősítő: Powerstate PG-10G


mit gondoltok ez így megérné és jó lenne?


előre is kösz a normális válaszokat:)


2011. jan. 18. 17:03
 1/2 A kérdező kommentje:
A szett ára 36.650ft ez lemaradt:)
2011. jan. 18. 17:04
 2/2 Daweee000 ***** válasza:

Hát, punk zenéhez nem kell nagy gitártudás, elég ha tudod mi az a power chord meg palm mute és már jó vagy :D ja, és ne felejtsd el f@sz alá engedni a gitárt :D

Komolyra fordítva, nem a legjobb márka a Baltimore, szettben meg amúgy se szerencsés gitárt venni, én azt mondom, gyűjtögess még egy kicsit, vagy egyelőre vedd meg csak a gitárt, aztán a kombót és a többit, kezdésnek én mondjuk egy Squier Bullet-et ajánlanék, ha a strat forma jön be, meg majd hozzá később valami 10Wos gyakorlókombó, meg az alap dolgok, mint heveder, pengető, hangológép, stb. Tanulásra, ha nem akarsz tanárhoz járni, ajánlom a gitartanfolyam.hu-t, az alapokat jól elmagyarázza, illetve szedd le a guitar pro nevű progit, és ultimate-guitar.com-ról nézz tabokat.

2011. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!