Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért kb 13 zene van egy...

Miért kb 13 zene van egy együttes albumán, ha ebből 10 nem ér semmit?

Figyelt kérdés
Ez rengeteg együttesre igaz. Egy jó számot megírnak, csinálnak mellé 12 sz.rt és kiadják. Nem muszáj teleénekelni azt a CD-t!
2011. febr. 22. 18:59
 1/3 Thurston ***** válasza:
Hát nemtom. Én alapvetően inkább csak konceptalbumokat hallgatok (ahol az egészet végig kell hallgatni, mert tulajdonképpen egybefügg), vagy olyan cuccokat, amin mondjuk van egy hetvenperces, vagy három húszperces darab. Nem tudom konkrétan kire gondoltál a kérdés feltevésekor, de ez általában a legpopulárisabb sláger-előadókra igaz szerintem.
2011. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mert így eladható... bereklámozzák hogy új album, meg hú meg há, ezzel a két slágerrel, na és azok tényleg rajta vannak, csak mellé még egy tucat hallgathatatlan szám is... :/


első: én is imádom a konceptalbumokat, mert ott tényleg igényes számok vannak, nem felszínes dolgok.

2011. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez azért nagyban véleményfüggő. ha arra gondolsz, hogy ezekből 2-3 lesz sláger, akkor azért, mert ha egy albumot teleraknak ugyanolyan ütős számokkal, nem tudnak mit kiválasztani pl. a rádiók, hogy melyiket játsszák, így kevésbé lesz eladható. én úgy vagyok vele, hogy a nem slágerszámok általában sokkal jobban meg vannak írva(ezért nem igazán hallgatok rádiót), csak a népnek nem a legjobbak tetszenek, hanem általában a legegyszerűbb szerkesztésűek.
2011. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!