Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A gyerekem, "szektás" zenéket...

A gyerekem, "szektás" zenéket hallgat, mit tegyek, hogy tudnék rá hatni?

Figyelt kérdés

A multkor megnéztem mit nézett meg youtube-n, sajnos nem tudok angolul, miről szólnak ezek a zenék?

[link]

[link]

[link]

[link]

Tényleg aggódnom kellene? Multkor amikor megkérdeztem miért hallgat ilyen zenét azt mondta, "Ha nem lennél az anyám elküldenélek a halál f*szára"


2011. febr. 28. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez szektás zene??

Nekem tetszik! :D

2011. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, de nagyon buta vagy :(

Ez neked miért szektás zene ? Mert hörögnek benne ? Kérlek szépen az ELuveitie és az Ensiferium folk-metál zene, ami azt jelenti, hogy "népmetál" vagyis a népi hiedelmekről, mondákról énekelnek, és ezt színesítik hörgéssel.

Ebben semmi rossz nincsen, nagyon jó zene, mégha a te fülednek nem is tetszik. Hagy, hadd hallgasson azt, amit akartam. Jelentem, hogy én is ezeket a zenéket hallgatom, és imádom, egyáltalán nem vagyok szektás, semmi közöm hozzájuk, ahogy a többi metálosnak sem. Ez sztereotípia, amit verjél ki gyorsan a fejedből !

Viszont az utolsó mondatáért adnék egy taslit neki.

2011. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem "szektás" zenék, ez folk metal:)

Élőzene népi elemekkel, amelyek többnyire régi hitekről (pl druidák, kelták, vikingek), hősiességről, dicsőségről, harcokról, vagy épp az ősi föld szeretetéről, kitalált fantázia világokról, hasonlókról szólnak! Nem kell amiatt aggódnod, hogy ilyeneket hallgat! Én is azt teszem, és rajtam kívül még sokan mások.. Köze sincs semmiféle szektához, sátánizmushoz, semmi ilyesmihez.

A stílusa miatt kell aggódnod, ha így beszél veled, az elég durván tiszteletlenség. Nem tudom, hány éves a fiad, de ha nem ítélném el az erőszakot, azt mondanám jól képen kellett volna törölni..

Ha a zenei stílusáról akarsz vele beszélni, kérdezd inkább azt tőle, mit jelent számára ez a zene. Hidd el, sokkal jobban kellene aggódnod, ha diszkóba járna. Ezt komolyan mondom!

2011. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
*amit akar
2011. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, most már azt is tudom, mi az ami megtetszett :)

(első voltam)

2011. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
83%
Undorító, bunkó megjegyzés volt, de akkor is, intelligens gyerek lehet! Komolyan, ez a válasz valamiért ezt tükrözi, pedig tudom hogy bunkónak állítja be. Okos gyerek amúgy?:D
2011. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi,nekem is a fiam hallgat ilyen fajta zenét,furcsàllottam,a végén meg màr nekem is tetszett.
2011. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
20 éves múlt (már nem lakik velem), de nem "olyan" hangsúlyban mondta, hanem nevetve, nem tiszteletlen velem, meg ilyenek, csak aggódom miatta, mert most elsőéves az egyetemen.
2011. febr. 28. 18:30
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj érte, nincs miért. Ez csak elsőre tűnik agresszív zenének, de közelről sem az. Ha a fiad ezt szereti, hagyd :)

Anyukám is nehezen fogadta el a metált, ráadásul én lány vagyok, de megbékélt vele.

Tedd te is ezt !

2011. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szektás, haha, ezen most jót nevettem:) Azt hittem már hirtelen hogy a vidám vasárnaposok zenekart alapítottak:D
2011. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!