Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Justin...

Mi a véleményetek Justin Bieberről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Khm... gondolkoztam,hogy milyen hosszú , érvelésekben gazdag, racionális , de visszafogott kommentet írhatnék,de rájöttem nincs ilyenekre idő. Egy kis b.zi .
2011. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Az, hogy túl sok figyelmet kap. Ezen kívül nem zavar, nyugodtan vinnyogjon, ha jól esik neki. De ne rágják már a számba, amikor nem is érdekel.
2011. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
fúúú az 1 nagyon jó megirta
2011. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
gondoltam. a legtöbben irigyek rá : D
2011. márc. 26. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Respect az 1. válaszolónak. Tökéletes megfogalmazás.

De most őszintén. Mire legyünk irigyek? Arra, hogy ennyien utálják?

2011. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Mire kellene irigy lenni?A hangjára???ne viccelj engem csak az idegesitt fel,hogy az olyan énekeseket akiknek tehetségük van le se szarják,amig ez a baba arc mindent megkap....
2011. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most már tudom, ki az, mert sok helyen olvasom. Az a véleményem, hogy ügyes a gyerek, de nem az én műfajom. Nem mondom le, mert van az a célcsoport, akinek címezték, részletesebb véleményt mondjanak ők. :)
2011. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én imádom : )
2011. márc. 27. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Ezen már én is elgondolkodtam...

Vajon miért foglalkozik mindenki Justinnal? Akik utálják miért töltik azzal az idejüket, hogy ide írkálják, hogy milyen kis b*zi meg minden? Ha egyszerűen rá gondolni is fáj nektek akkor inkább menjetek és töltsétek mással az időtöket. Nem kell folyton oltogatni csak azért mert nektek olyan kedvetek van. És amúgy ki ne lenne rá féltékeny mikor az összes csaj őt imádja és ilyen fiatalon már annyi mindent elért? Már annyira féltékenyek vagytok, hogy szidjátok mikor nem ártott semmit. Ha nem lenne híres le se szarnátok akkor most mégis miért foglalkoztok annyit vele. Én nagyon is szeretem a számait és nem érdekel mit mondtok.Senkinek nincs joga másokat sértegetni.

Bocsi a regényért de muszáj volt kiadnom amit gondolok. :D

2012. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szia írj privibe üzit énis imádom justint! *--*
2013. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!