Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rossz az énekhangom, magamtól...

Rossz az énekhangom, magamtól tudom javítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gitározok már egy ideje, de amikor elkezdek mellé énekelni, az egész zene összeomlik és kuka.. :D. A lényeg, hogy fejleszteni szeretném az énektudásomat, hogy legalább gitár mellé szép legyen (nem kellenek magas énekhangok, csak a mélyek.. lennének szépek :D). Magamtól tudnám ezt fejleszteni? Ha igen, hogy? Vagy érdemes volna pár órát vennem énektanártól, akár csak a kiinduláshoz segítségképpen? Köszönöm a válaszokat, szép napot mindenkinek!
2011. ápr. 29. 09:44
 1/3 fetus válasza:

Helló! Ez relatív dolog,ugyanis mindenki másképp csinálja,pl én saját magamat fejlesztettem/fejlesztem,mind dob terén,mind ének! Persze ha te szeretnél énektanárhoz menni,csak nyugodtan,rosszat úgy sem tanítanak:D (elvileg:D)

Természetesen nehéz függetleníteni a hangod és a kezed,de megoldható:) Szép reggelt!

2011. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
üdv, a függetlenítéssel nincs bajom, csak nem tudok énekelni!! köszi a választ!
2011. ápr. 29. 15:24
 3/3 fetus válasza:
Szóra sem érdemes.
2011. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!