Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg nem lehet Fankadeli...

Tényleg nem lehet Fankadeli számokat megosztani facebook-on?

Figyelt kérdés

Szóval egy pár zenéje alatt olvastam hogy:(idézem)"Kaptam egy levelet a "facebook csapatától", hogy mától nem lehet FankaDeli dalokat linkelni és megosztani a facebook rendszeren, mivel ezeket mások sértőnek találták. Úgy érzem ismét nagy fordulat jön és el kell fogadnom azt ami jön... Egyetlen módon védekezhetem, bár ez sem kecsegtet sok sikerrel, de megköszönném ha tovább adnátok, hogy én vagyok az első előadó tudtommal akit konkrétan letiltanak... <--FANKADELI"

Szóval ez igaz mert a k**va nagy szemétség lenne mert sokkal jobb mint MM meg Sp meg a dzsusztin bíbör. Szerintem.


2011. aug. 15. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz a hír de azóta már pár számot újra meg lehet osztani sokat nem de amelyeket meg lehet azt is csak azért mert szépen töltögetik ismét felfelé a youtubéra
2011. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Komolyan mekkora köcsögök!

Engem a bibör idegesít nagyon őt miért nem tiltják le?

2011. aug. 16. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Te aztán értheted Feri számait ha fészbukon éled a megosztogatós életedet. Kétszínű paraszt...
2012. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!