Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha magyarország lakossága 10...

Ha magyarország lakossága 10 millió körül van, hogy lehet hogy fluor videóját több mint 11 millióan látták?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti hogy minden magyar embernek meg kellett néznie és még sok külföldinek is, ez nekem furcsa.
2011. aug. 30. 00:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy mára már ez vált a legnézettebb magyar "zenévé" -.-" nagy szégyen, erre nem lehet mást mondani... amúgy nem minden magyar kattintott rá mivel nekem az is épp elég, hogy a rádióba ezt játszák, nem akarom még a gépen is ezt hallgatni..
2011. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező te egy bu*i vagy a ge*i fluor f@sszal együtt!!
2011. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak 9millió magyar ember nézte meg és 2 millió külföldi.
2011. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kihagytam: Kérdező: Ha minden magyar megnézte abba benne vannak az öregek is (akik 100% hogy nem szeretik ezt a zenét) benne vannak a felnőttek (akiknek kb 70-80%-a nem szereti) és a fiatalok (akiknek a 97%-a szereti az ilyen "zenét")


Szóval nem minden magyar. És az emberek is használnak más számítógépeket. Vesznek, eladnak és azokon is megnézik. Ugyanígy az új tulajdonosok. Van akik csak véletlenül tévednek rá, vannak olyan szülők akik csak kíváncsiságból és vannak olyanok akik ténylegesen tetszik, bár azok nagyon kevesen vannak akik felnőttek. Az öregek 100% hogy egyáltalán nem nézik meg és az öregek is kitesznek 1-2 milliót a magyar népességből a felnőttek meg mégtöbbet. És a felnőttek közül sem mindenki szereti a Fluor és SP formájú "zenéket". A Célközösség meg a tizenéves zenei ízléssel nem rendelkező lányok.



amúgy

ma 09:08


Teljesen egyetértek. Szégyen hogy mára ez a "jó" "zene".

2011. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez marhaság. A YouTube becsült számlálást végez. Tehát az igaz, hogy nem fog minden egyes kattintást beleszámolni (főleg akkor nem, ha ez csak 5 szimpla kattintás egymás után, egy gépről), de sokat igen. Ha mondjuk megnyitsz egy videót több lapon, és mindegyiken beállítod az auto reloadot pár másodpercre, utána szinte ott se kell légy, mehetsz is a dolgodra, és egy délután alatt akár több ezerrel is megnövelheti a nézettséget egyetlenegy IP-ről, de ha ennyivel nem is, de pár százzal mindenképp (saját tapasztalat :D). Szerintem Fluorról egyáltalán az országban MAX. 2-3 millióan hallottak (ahogy említették előttem, nem minden embernek - 0-tól 110 éves korig - áll az élete abból, hogy a Viván futtatott lényeknek minden egyes "műalkotását" kívülről fújja), arra a videóra meg speciel feleennyien se kattintottak (meg még párszáz külföldi).
2011. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 mbalage ***** válasza:
Gondolj bele: ha valaki annyira rákattan, elképzelhető, hogy minden nap megnézi párszor az otthoni gépén, a cégesen/sulison, az okostelefonján, megmutatja ismerőseinek más gépeken, stb. Egyszóval, ez az egyetlen ember képes naponta 5-10-zel növelni a számot.
2011. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Volt erről egy cikk (meg nem mondom hol olvastam) hogy a youtube mikortól számít plusz 1 megtekintést...valami olyasmi volt a lényege, hogy a videót kb. 70%-áig végig kell nézni, meg blablabla...és pont fluor mizuja kapcsán jött ki a cikk.(ha valakit nagyon érdekel, keressen rá, én ugyan nem fogok, először is véletlen olvastam el).
2011. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!