Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg annyira retek a Stagg...

Tényleg annyira retek a Stagg akkusztikus gitár?

Figyelt kérdés
Elég sok kommentben láttam, hogy a Stagg gitárok egy kalap sz*rt se érnek meg hogy olyan f*s, hogy az már nem igaz és fél óra olvasgatás után is csak egy "pozitív" kommentet találtam, abban is csak annyi volt, hogy kezdőknek még elmegy. Na, az van, hogy nagyon kezdő vagyok és van egy Stagg C442-es gitárom. Nem tagadom, nem értek a gitárokhoz és az árcédulája volt az, ami miatt megvettem. Szerintetek a legjobb az lenne, ha inkább nem is próbálkoznék (mivel nem nagyon van lehetőségem még egy 25-30 ezres gitárra sem, nem hogy egy 50-60 ezresre), vagy azért még az elején elmegy?
2011. szept. 24. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs más, természetesen az is jó. Egyébként a Staggnak nem csak az akusztikus gitárjai rosszak, - szerintem - még pengetőt sem tudnak gyártani normálisan.
2011. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem is terveztem Stagg pengetőt venni. De ha már szóba jött, Te milyen pengetőt ajánlanál egy hót tök kezdőnek? Szerinted ez jó, vagy nézzek másmilyent?


[link]

2011. szept. 25. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:
A Fender sem hiszem hogy szar, én egy ideje Planet Waves-s használok, csak hogy hanyas van most éppen, azt nem tudom, elkopott:D
2011. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!