Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallottam egy jó Tokio hotelt,...

Hallottam egy jó Tokio hotelt, csak nem tudom a nevét! Meg írjátok kérem szépen a nevét?

Figyelt kérdés
Valami olyat énekelnek benne, hogy Májn én fór zdüd iz láv már ájniláv.... get fájnél fájnolóv for revösip ánsáááájn get fájnél fájnilov for revosip ánsáááájn
2011. okt. 3. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Uhhh... Nekem megvan majdnem az összes daluk, de valahogy azt sem tudom ez most egy angol nyelvű, vagy német, amit írtál... tudom nehéz, nekem sajnos nem vágódik az agyamba, hogy melyik lehet az..

Régebbi, vagy újabb, lassú, vagy gyorsabb..??

2011. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

lassú, és nagyon szép

ennyit tudok róla

2011. okt. 3. 20:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerezd meg teljesen az összeset, és halgasd végig! Megéri, mert nagyon sirály szám. Amúgy egyszer régen láttam (hallottam) youtubeon azt a számot, csak már nem emlékszek rá
2011. okt. 3. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy majdnem az összes, hogy az albumok+bonus track-ek megvannak, csak ha van még azon kívül is... na az nincs!

Nem keresgélted a YouTube-on, hátha felismered..

Na mindegy...

2011. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!