Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Squier gitáromba szeretném...

Squier gitáromba szeretném ezt a HSH-s elrendezésű komplett elektronikát. Szerintetek milyen minőségű lehet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem egy csúcs minőség, nem akarok rá sokat szánni ezért gondoltam erre. Ha meg darabokba szerezném be az alkatrészeket baromi drágán jönne ki.
2011. okt. 10. 15:59
 1/7 A kérdező kommentje:
2011. okt. 10. 16:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nem lesz egy nagy durranás, az ilyesmiknél, hogy pickup meg hasonló dolgok az ár és a minőség egyenesen arányos.. Szerintem értelmesebb lenne venned egy pár jó pickup-öt(egy bridge, meg egy nyak, a középső pickup-öt én kb. soha nem használtam, amikor Squier-em volt), és azt belerakni.
2011. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hehe, körülbelül egy műanyag koptatólap magában kerül ennyibe.

Koptató 5 ezer, pickupok 60 ezer, további elektronika 5 ezer->Kb 70 ezer a minimum, amennyiből egy normális ilyen szettet össze lehet rakni (újonnan).

Ez kb jó ha megszólal, nem csak sípol, mint a veszedelem.

2011. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem egy űberprofi hangszerbe kellene...

Az egész gitár kb 20.000 ft-ba van az elektronika nélkül. :)

70.000 Ft-t kicsit sokallom, nem véletlen néztem ki ezt az olcsó cuccot, prünytyögni kellene /mint sokaknak/, nem fellépésre! :P De már mindegy lemondtam róla elijesztettek azok a potméterek, kinéztem egy másikat kicsit drágábban.

2011. okt. 31. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Jah, hogy egyáltalán nincs is semmi a gitárban?

Mondjuk én lehet akkor is inkább néznék egy üres koptatót és tennék bele hídhoz egy darab normálisabb pickupot, így mondjuk 20 körül meg lehetne úszni és nem csak sípolást kapnál hanem esetleg hangot is... :)

2011. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaja!

A HSH-ról lemondtam inkább szerzek egy HSS-t ilyen szettben, ha nagyon gagyi max kicserélem a hátsó hangszedőt, úgy is nyomó részt csak azt használom és talán olcsóbban jön ki mint egy komplett elektronikát darabokba beleszerezni.

2011. nov. 1. 00:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ezt vágnám bele:


[link]


Ez szól mint az állat, ha meg főként a hátsót használod, felesleges bele többet rakni, léteznek csak hátsós gitárok is. Ehhez veszel még egy potit, és kész. Ha nincs benne Jack kimenet akkor azt is.

2011. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!