Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megy valaki november 14. én...

Megy valaki november 14. én Bécsbe Zebrahead koncertre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 21:16
 1/3 Tsirke válasza:
Bár 2 év eltelt azóta, de most vasárnap én megyek! :D
2013. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kár hogy tiltották azt a felhasználót amiről a kérdést írtam ki úgyhogy nem láttam amit írtál:D Hol volt a koncert és milyen volt?:D
2013. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tsirke válasza:

Hmm, valahogy én se érzékeltem, hogy írtál választ... :D De azért így fél évvel később válaszolok:

Bécsben volt, a Flex nevű helyen. Nagyon jó volt, kis családias hely, fel lehetett menni a színpadra bulizni, adtak piát koncert közben, szereztünk csomó pengetőt, meg setlistet,amit utána aláírattunk velük, a koncert után pedig a raodjaikkal, meg néha a zenekarral ittunk a turnébuszuk mellett, ameddig tovább nem kellett menniük Franciaországba. És a piát ők hozták folyamatosan a buszból. :D

A koncert előtt pedig csinálhattunk interjút Matty-vel, amire - egyéb hely híján - a turnébuszban került sor, nagyon menő volt! :D Szóval hatalmas élmény volt, remélem jönnek még a közelbe! Sőt, most már ideje lenne, hogy Mo.-ra is jöjjenek! :P

2014. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!