Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kárpátiáról vélemények?

Kárpátiáról vélemények?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 12:01
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim válasza:
75%
Van igazság abban, amit a 9-ik válaszoló mond. (Ilyen véleményt Kárpátia rajongóktól is hallottam már...)Viszont - szerintem - a zene lényege elsősorban a szórakoztatás. Érzelmeket kelt az emberekben. A zenekar egyetlen számát sem játssza kereskedelmi rádió. Márpedig ha ilyen népes rajongó táboruk van, az jelent valamit! Hogy szánalmasak? Azt is el lehet fogadni. Elvégre ízlések és pofonok...
2009. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
34%
Csakhogy nem a zene miaTT VAN A RAJONGÓTÁBOR,HANEM AZÉRT, MERT EGY EGY kÁRPÁTIA KONCERT FELÉR EGY POLITIKAI GYŰLÉSSEL.
2009. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim válasza:
88%
Utolsó válaszoló nem tudom, melyik csapathoz tartozik. A rajongók közé, vagy akik utálják a zenekart. Én már majdnem 50 koncertjükön voltam, de nekem nem tűnt "politikai gyűlésnek" egyik bulijuk sem. Egyébként a zenekar vezetője mindig hangoztatja, hogy politikai pártok rendezvényein nem lépnek föl. Pontosan ezért, hogy ne érje őket az a vád, hogy valamelyiket "kiszolgálják". Persze ők is szimpatizálnak azokkal a szervezetekkel, akik a magyarság érdekeit szolgálják. De ezek a koncertek tényleg jó bulik, jó a közönség! Ennyi... (Az, hogy egy pár részeg mit kiabál és hogy viselkedik, az már egy másik történet.) De ez csak az én szubjektív véleményem majd' 50 koncert után.
2009. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
75%
szerintem a kárpátia a legjobb magyar rock eggyüttes!!!!!!! én minden koncertjükre elmek amelyikre csak tudok pl 10. 22.én lessz nyíregyházán koncertjük és én elmek rá, már most (10.17.-én) nagy lázasan készül mindenki rá
2009. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
79%

Én szeretem a zenéjüket,és mi van ha jól keresnek vele? Meg is érdemlik,jó zenéket csinálnak.

De vannak itt még mások: Ismerős arcok,Romantikus erőszak,Fekete sereg,Vádló bitófák stb. ezek is nagyon jók szerintem.

2009. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
83%
imádom, igaz emberek, aki volt már koncerten, az tudja, hogy a szívüket, lelküket beleagyják, és nem a pénzért csinálják!
2009. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
31%
Ha olyan hangulatom van, meghallgatok 1-2 számot, de annál többet nem bírok, egy idő után nagyon fárasztó, idegesítő zene tud lenni...:(a szövege meg túl hungarista nekem
2009. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
69%
előző író, akkor te egy nagy hüje paraszt vagy
2009. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
77%
ízlések és pofonok...miért kell lenézni azt aki szereti? és miért kell rögtön letámadni azt aki nem?
2009. dec. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
20%
Hányingerkeltő.
2009. dec. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!