Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon felidegesített és nem...

Nagyon felidegesített és nem értem, hogy miért törlik le a videómat youtube-ról? Ez hogy lehet? Rengeteg ilyen videó van fent a youtube-on, az enyém miért sérti a jogokat?

Figyelt kérdés
Voltam egy koncerten és feltöltöttem a saját videómat. És folyamatosan leszedik, mert hogy szerzői jogot sértek.
2011. dec. 15. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Régen nem volt ilyen pontos és szigorú szűrés, azok a videók pedig gond nélkül fel lettek töltve. Nehéz visszamenőleg eltávolítani mindet, időbe is telik. Most az a hatékony, hogy egyből ki vannak szűrve a jogvédett tartalmak, nem kell az eltávolításra akár hónapokat várni.


Megkerülni amúgy sem tudod, és a szabály is egyszerű: más munkáját nem tüntetheted fel sajátként. A youtube pedig úgy működik, hogy abban minden tag a saját szellemi termékét oszthatja csak meg.

2011. dec. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd fel torrentre vagy warezre.
2011. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat
2011. dec. 15. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!