Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak nekem van így?

Csak nekem van így?

Figyelt kérdés
Az van, hogy megkaptam Muri Enikő X-faktoros CD-jét, és nem sorrendben vannak a számok, valamint mindegyik 44 bájt. Amúgy más hiba nincsen, lehet, hogy ez csak nekem van így, de nem hiszem.
2011. dec. 27. 09:46
 1/3 A kérdező kommentje:
A Winamp-pal nem játssza le rendesen, de a gépem ilyen furi, szokott ilyet csinálni, a Windows Media Player meg lejátssza, csak nem sorba, de most asszem helyrejött. Halványan látszik alul a számnak a száma, és megegyezik a CD tokon lévőkkel. Tehát lehet hogy rendben van. EZAZ KIRÁÁÁLY SIKERÜLT RENBEN VAN, DE AZÉRT LÉCCI KÉREK VÁLASZOKAT :)))))))))))
2011. dec. 27. 09:55
 2/3 anonim válasza:
ha nem olyan sorrendben vannak a számok mint ahogyan a CD-n, akkor lehet hogy úgy vannak sorrendben mint ahogyan az X-factorban előadta. de ez csak egy tipp
2011. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :)
2011. dec. 30. 18:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!