Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » KÖZVÉLEMÉNY-KUTATÁS! Melyik a...

KÖZVÉLEMÉNY-KUTATÁS! Melyik a kedvenc műfajod?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 21:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%
Rockot és a metált rühellem. Azon kívűl bármi jöhet. :) De talán ami még legjobban bejön az az Electro-pop, R'n'B, Pop és Dance :)
2012. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%

Főleg metalcore, de az elektronikus zenén kívül meghallgatok bármit kivéve pl: pendulum, prodigy ,neo...

véleményem szerint minden zenének a hangszer az alapja!

2012. jan. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
electro minimal dubstep house :)
2012. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
A Hip Hop és annak minden válfaja.
2012. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%

Mindenfélét hallgatok amit ÉLŐBE, HANGSZEREKKEL el lehet játszani. Ezek alatt értem: folk, ska, reggae, blues, rock, punk, metál stb. Hangulatfüggő különben. Leggyakrabban folk, death, thrash, heavy, power, nu metált hallgatok. Nagyon szeretem még a hard rockot, punk rockot, punkot is. Időnként mikor olyan a hangulatom black metált is hallgatok. Ritkán ska(-punk)-t is hallgatok de ez kb havi 1-2 alkalom. Jelenleg legsűrűbben folk metált hallgatok, de ez heti rendszerességek változik. Vevő vagyok még a rap-re is ha utána van írva, hogy metál vagy rock :P . Szeretem még a "core" műfajokat is: hardcore (metal), metalcore, deathcore, rapcore, ritkán még electrocore is szól a lejátszóba. Alapjában leginkább a metálhoz közeli műfajok vonzanak, de nem vetek meg semmit amit hangszerrel állítanak elő :D

15/F

2012. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Rock, abbol is a kedvencem a hard rock, glam metal. De johet blues, reggea, old scool rap, meg sok minden.

Amit nem:mulatos, gepzene, magyar zene

2012. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Trance :)
2012. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
19%
Az olyan zenét szeretem amiben a szöveg mögé tekintve értelmet látok. Tehát a tucc-tucc (electro, trance, dubstep), a sátános hörgős (death metál stb sajna nem tudom milyen stílus van még ilyesmi, de utána nézek), és a pop kilőve. Ergo marad számomra a Hip-Hop, és a Rap minden mennyiségben persze abban is az értelmesebb előadók (nem a sírós fluor félék)
2012. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%
Az utolsóval 100%-osan egyet étek.
2012. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
heavy power folk és szimfónikus metál, hard rock, de néha hallgatok skat és reggaet, latin zenét is.
2012. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!