Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét hallgatnak/szeret...

Milyen zenét hallgatnak/szeretnek az alsós gyerekek?

Figyelt kérdés

és a felsősök? vannak elképzeléseim, de szeretném ha megerősítenétek és ötleteket adnátok....fontos lenne!!


köszönöm!!!


2012. jan. 17. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az alsósok nem sok zenét hallgatnak direktbe...


A felsősöknél meg már teljesen egyéntől függő.

Én felsőben pl. musical zenéket hallgattam és rockot... De volt olyan osztálytársam, aki a Für elise-t szerette.

2012. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

én 7 éves korom óta rockot és metált hallgatok ;)

16/F

2012. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem alsósoknak halász judit, grillus vilmos, kaláka, gymes, bóbita együttes, a felsősöknek meg nem igazán tudom, mert nekik már van általában kialakult ízlésviláguk, de hallgass rádió 1 et és akkor vmi képet kaphatsz róla. én személy szerint dubstepet houset és electrot hallgatok de az én véleményem nem túl sokat nyom mert már nem vagyok gyerek :D
2012. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már gimiben vagyok, annyit tudnék hozzáfűzni a dologhoz hogy felsőben egyénfüggő, de én 3 éve metálon élek, és nagyon rég óta (6-7 éve) hallgatok rockot... 14l
2012. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
A gyerek azt fogja hallgatni ilyen korban amit másoktól hall. Ha a tévét kapcsolja be akkor azt ami a tévében megy, ha a netre megy fel akkor azt amit az interneten talál, ha iskolába megy akkor azt amit az osztálytársaitól. Ha meg szerencséje van akkor a faterja elviszi egy Deep Purple koncertre.
2012. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!