Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szintre lehet eljutni...

---R33--- kérdése:

Milyen szintre lehet eljutni egy ötoktávos szintetizátoron önerőből?

Figyelt kérdés
Akik szintetizátoron vagy zongorán tanultak/tanulnak zenélni, leírnák a tapasztalataikat? És azt, hogy miért zenélnek, valamint hogy miért pont ezen a hangszeren? (tudom, hogy ez több kérdés is egyben, de nagyon érdekelne, és szorosan összefügg)
2012. jan. 23. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Az megfelelo, de ez tehetsegtol fuggo dolog. Kinek konyebb, kinek nehezebb.
2012. jan. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tévedtem, 4 oktávos csak..
2012. jan. 25. 02:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom hogy hogyan kellene tanulnom rajta, gitáron is magamtól tanulok. Kiskorom óta imádom a zongorát, és most ismét előjött ez a szerelmem. Egyszerűbb dalokat tanulgatok most majd rajta, de hogy hogyan fejlődjek az még nem tudom.
2012. jan. 25. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:

szintin zongorázni öö sehogy.

a digitális hangszer semmilyen formában nem tudja helyettesiteni az akusztikus hangszert.

egy 4 oktávos hangszeren úgy kb a boci boci tarka 2sávos verzióját se lehet eljátszani.

a zongoratanulás alapja a megfelelő hangszer,vagy egy adott hangszer jó kiismerése..ami irreleváns egy szintetizátor esetében,legalábbis zongoratanulás vonatkozásban.ha fejleszteni akarod magad zongorázás (!) (nem pötyögés) terén,venned kéen egy pianínót. (kemény pár tizezer forint) és legalább egy billentyűsorod meg lenne..

2012. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából tudom, hogy az akusztikus hangszert nem helyettesítheti, de lehetőségem jelenleg sajnos nincs arra, hogy új hangszert vegyek, ahogy arra sem, hogy tanárhoz járjak. Bár, ez lehet nem a legfontosabb.. Ismerek olyat, aki járhatott zeneiskolába, ma már elő sem veszi szinte a hangszerét.. Ez talán nem is jelent semmit.

2012. márc. 13. 18:27
 6/8 A kérdező kommentje:
nem írtam, hogy a szintin akarnék zongorázni :D
2012. márc. 13. 18:28
 7/8 A kérdező kommentje:
A pár tízezer pianinóhoz "kicsit" kevés lenne... Nem kötekedni akarok, de azért még egy úgy ahogy jobbnak mondható szimpla 5 oktávos szintetizátor is 50.000-nél kezdődik.. sőt..nem?
2012. márc. 13. 18:32
 8/8 anonim válasza:
7 éve tanulok zongorázni...14 éves vagyok, tehát 7 évesen kezdtem el..volt ritmusérzékem, érdekelt a komoly zene..mondtam a szüleimnek, hogy szeretnék megtanulni zongorán, mert tetszik..és beirattak zenesuliba...imádok zongorázni, ma már bármit eltudok játszani..minden szabadidőmet ezzel töltöm...egyébként 5 évig nem volt zongorám, csak volt itthon egy kis orgonánk, nem volt hangja :D azon gyakoroltam...2 éve meg van 5oktávos szintim :)
2012. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!