Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől lehetett olyan sikeres...

Mitől lehetett olyan sikeres az Ámokfutók zenéje?

Figyelt kérdés
Mi a titka Kozsonak, hogy ennyire sikeres zenéket csinált?
2012. febr. 8. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hiszem, hogy Kozsó titka. Mert pl. sikeres LL Junior meg Emilió is. És ők se csinálnak sokkal különb zenét. Szóval az a titka, hogy sokan szeretik az ilyen zenét (már ha lehet annak nevezni).
2012. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy most kicsit bunkó leszek!

Nem azért tettem fel a kérdést, hogy akik nem szeretik az ilyesféle zenéket azok itt gyúlölködjenek!! Van akinek bejön, van akinek nem... Én sem szeretem például a Rammsteint mégsem hordom le őket, mert van benne annyi tisztelet, hogy ők már valamit elértek!


És akkor jön a témába vágó komment:

Én valami olyat hallottam, hogy Kozso amikor megalapította az Ámokfutókat akkor M.O.-n még semmi jele nem volt a Techno-Dance zenének és ezt megfogva csinálta az albumokat. És mivel szerelmes számai vannak ezért sokan tudtak érvényesülni vele, mert mindenki volt már szerelmes és mindenkinek volt már szerelmi bánata...


Ezen kívül még mindig várom a kérdésre a válaszokat és előre is köszi!

2012. febr. 8. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!