Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Three Days Grace-hez hasonló...

Three Days Grace-hez hasonló előadókat tudtok írni?

Figyelt kérdés
Nagyon bejönnek a számai és hasonló stílusu előadókat tudnátok javasolni? Amúgy Bullet for my valentine is király :) Köszi a válaszokat!
2012. márc. 8. 17:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nickelback
2012. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi, ő is egyik kedvencem :) :D nahh de zsír, beírtam kulcsszónak a kérdéshez hogy "Grace", és kijavította "Grace klinikává" :D Ment a zöld !
2012. márc. 8. 17:25
 3/20 k.lau13 ***** válasza:
Three days Grace-hez annyira nem, de ha már mondod a Bullet for my valentine-t, akkor már Black Veil Brides... vagyis azt birom elképzelni :) AMúyg nemtom mondjuk talán még a Korn, akitől amúgy csak pár számot hallottam, azok hasonlóak voltak, de ha mégsem ilyen zenét játszik, akkor ne vegye le a fejemet senki légyszi :D egyelőre ezt a kettőt tudom mondani csak, de ha később még eszembe jut valami, akkor leírom :D
2012. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked is! :) Ja és tényleg a Korn is bejön :D én is csak pár számukat hallottam, de azok tényleg hasonlók voltak :) ment a zöld, és köszi még egyszer :)
2012. márc. 8. 19:04
 5/20 A kérdező kommentje:

Ja meg az Avanged Sevenfold is tök jó :D

http://www.youtube.com/watch?v=VurhzANQ_B0

Hát nem beteg? ^^

2012. márc. 8. 19:07
 6/20 A kérdező kommentje:
e*
2012. márc. 8. 19:08
 7/20 anonim ***** válasza:
éppen az avanged sevenfoldot akartam ajánlani :)) best ♥
2012. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Skillet

Papa Roach(az új albumai)

Thousand Foot Krutch

RED

2012. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is! :) olvasom a válaszokat és ilyenkor jövök rá hogy milyen sokféle zenét hallgatok :D persze akadnak újak szerencsére
2012. márc. 8. 19:58
 10/20 anonim ***** válasza:
Digital Summer, Five Finger Death Punch
2012. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!