Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone Les Paul 100 Heritage...

Epiphone Les Paul 100 Heritage Cherry Sunburst gitárról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


erről a gitárról lenne szó. második gitárnak venném, a mostanim egy stratocaster alakú de nem vagyok vele nagyon megelégedve.. a Les Paul alakja nagyon tetszik, szerintem hozzászoknék. a hangzására lennék kiváncsi, mit gondoltok róla?


2012. márc. 16. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2012. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és ez mi is?
2012. márc. 16. 13:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyenem van (csak ebony), én meg vagyok vele elégedve nagyon. A gyári hangszedője egész jó, harapós hangja van, bár én végül kicseréltem egy jobbra, de szerettem a gyári hangzását is. Amit nem szeretek benne, az az, hogy csavarozott nyakú, szóval ha újonnan akarnád ezt venni, jobban jársz, ha veszel használtan egy hasonlót, csak ragasztott nyakkal
2012. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Néztem más gitárt, pontosabban Cort KX5 -öt. Arról valakinek valami véleménye? Ahogy néztem youtubeon róla videókat, engem megfogott de nagyon
2012. márc. 16. 14:57
 5/17 anonim ***** válasza:
A cort kx5 ezerszer jobb. Amúgy nekem is epi 100as gitárom van és... nem nagyon vagyok vele megelégedve, mert szar a nyak, az egyik hangszedő berezonál, az elején le kellett csiszolni a bundokat, mert a húrok hozzáértek, a nyaki hangszedő néha nem szól.Nagyából ennyi.
2012. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hát, én is próbáltam olyan cortot, a hárs test meg sem közelítette azt a hangzást, amit az epi mahagónija ad. az én epimmel sosem volt semmi ilyen gond, szóval ki kell fogni a jókat. és pont emiatt a cortok közül is lehet szart szerezni :D
2012. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is Les Paul-t akartam venni annak idején, és próbálgattam az epiphone-okat, de engem nem győztek meg. Ráadásul fej nehéz is volt. Végül egy Vintage V100-ast vettem, amit 75 körül már kapni, de van 90 ezres verziója is. Szerintem az egyik legjobb Les Paul az árkategóriájában.
2012. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyébként jól mondja az előző, mert ha van még egy kis pénzed vehetsz Vintage v99 vagy 100 gitárt, mert ezek sokkal jobbak az ebben a kategóriába lévő epiphonoknál.
2012. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a v99 semmivel sem jobb

ugyanolyan ragasztott nyaka van, csak még a teste is olcsóbb fából van. a V100 már jobb mint az epi lp100

2012. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*mármint hogy ugyanolyan csavarozott nyaka van
2012. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!