Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?


2012. márc. 22. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egész csak egy nagy Arpeggio, és ezzel azt hiszi ő az Isten! Ezt gondolom. :)
2012. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A haverom ettől sokkal jobban játszik, és nem vág mellé ilyen arcokat. Ha jobban belegondolok, ilyet még én is eljátszok, pedig alapból zongorista vagyok, a gitár.
2012. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
- a gitár :D
2012. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

El vagytok ti varázsolva...

Jeff Waters kib*szott nagy gitáros!

Csak annyit mondok, Annihilator!

2012. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Meg azért kíváncsi lennék, ahogy ezt a szólót így eltoljátok. :D

Mikor csak a kérdést olvastam, azt hittem valami ostoba virgamatyi lesz a videón, aztán kissé meglepődtem...

2012. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szépen játszik, de szerintem sem egy nagy világrengető dolog. Én nem elsősorban szólógitáron játszok, nem tudnám eljátszani, bár nem állok tőle messze, de erre rá kellene gyúrni erősen. Viszont Magyarországon belül rengeteg ember van, aki legalább ilyen "gyorsan-technikásan", vagy "jól" játszik. Sőt, személyesen is ismerek több embert is, akik simán eljátszanak egy ilyet.

De félreértés ne essék, nagyon jó gitáros, de mondjuk a világ 500legjobb gitárosába biztos nem sorolnám bele.

2012. márc. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem miért egy fél perces szóló alapján akartok megítélni egy gitárost.

Tessék, ez is ő: [link]

2012. márc. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!