Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi Skrillex legjobb számai?

Mi Skrillex legjobb számai?

Figyelt kérdés
biztos ismeritek, csak érdekelne kinek mi jön be...

2012. márc. 26. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallgass inkább igazi zenét...
2012. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb, de a híresebb számait megtalálod google első találatai között (azt már inkább nem írom, hogy youtube, mert ha már a google-t sem tudod használni akkor az kész labirintus lenne neked).
2012. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kedves 2es!

eloszor honnan veszed hogy nem tudom hasznalni a youtubet?

masodszor-vagy nagyon rosszul olvasol, vagy nagyon rosszul ertelmezed a leirt szoveget!

odairtam, hogy: nektek mi tetszik!nem azt, hogy vilagszinten mi a legkeresetteb!

legkozelebb legyel figyelmes!

es ne irj olyasmit ami egyaltalan nem ide valo.semmi koze a targyhoz!

kox

1. valaszolo kox a walaszt!

:)

2012. márc. 27. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor én értettem félre, ahogy írtad, hogy "biztos ismeritek" arra gondoltam, hogy egy konkrét számát keresed, aminek nem tudod a címét.


Amúgy a legújabb kedvencem tőle a Bangarang, azelőtt First of the Year, Cinema, Scary Monsters and Nice Spirits, Rock n Roll és Syndicate-t hallgattam, de mindegyiket elég hamar meguntam.


De amúgy a legnézettebb videói a legtöbb embernek a kedvence.

2012. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

azt hogy biztos ismeritek, azt arra értettem, hogy ismeritek mint őt!

Semmi gond, kösssszi aa választtttttt! :D:)

2012. márc. 29. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!