Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki az előadó, és mi a szám...

Ki az előadó, és mi a szám címe? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ennyi rémlik belőle és nem találtam sehol: "There's something in my heart tüdűrüm Always shines to you..." Szerintem ez a refrén volt és olyan '80-90-es évek beli zene. A "tüdűrüm" a két rész közötti ritmust akarja utánozni. Szerintem ott is szöveg volt. A '90-es években szerintem ez sokat ment a rádióban.

2012. márc. 26. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de köszi! Férfi énekelte és gyorsabb szám volt.
2012. máj. 6. 10:31
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez keves info sztem....milyen stilusu zene volt?

A szovegreszletben is biztos vagy?

Modern talking nem lehetett ?

2012. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szerintem pop stílusú. Amúgy ez a Modern Talking hasonlít - csak a régi számai hasonlítanak am - , de wikipédián van egy ilyen "A legnagyobb slágereik címei (Singles)" rész, és ott nem volt amit kerestem. Viszont ha ezt a hármat kombinálod, na olyasmi:D

Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul

Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You

TOTO - Hold the Line

A hangja nekem emlékeimben legjobban a Toto énekesének hangjára hasonlít. És ilyen régies stílusú zene, mint például ez The Connells - '74-'75 Előre is millió köszönet, ha valaki rájön és meg is mondja nekem:D Jó kis nosztalgiaszám, és már nagyon régen rágódom rajta :S :)

2012. máj. 15. 20:45
 5/18 A kérdező kommentje:
Szöveget szerintem mondjuk 99% -ra, hogy biztos. Sztem nagyon valószínű, hogy így van. Mindjárt kiírom answers.com -ra is a kérdést... ;) Előbb-utóbb csak meglesz!:) -Remélem
2012. máj. 15. 21:05
 6/18 A kérdező kommentje:
Még nem írtam ki answers-re, mert még nem volt kedvem regisztrálni, és sztem kell oda.. Kaptam egy tippet pár napja, hogy Beachboys, de a toplistájukon nem volt rajta:S
2012. máj. 27. 15:51
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy kell használni az Answers com -ot :S, na mindegy, akkor kiemelem! :D
2012. jún. 15. 21:19
 8/18 A kérdező kommentje:

Az énekes hangja hasonlít Jermaine hangjára

Itt ez az ő száma: http://www.youtube.com/watch?v=G1E2A4eNsKQ

Na, így sem tudja senki? :(

Légyszi valaki mondja már meg!! :) :)

2012. aug. 17. 02:36
 9/18 A kérdező kommentje:
Valakiii please!!!
2012. szept. 14. 21:48
 10/18 anonim ***** válasza:

Listen to your heart??


az előadó: DHT de linkelek is:


http://www.youtube.com/watch?v=X0Kj9PRcA70

2012. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!