Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha látnál egy szép szőke...

Ha látnál egy szép szőke rocker lányt a téren gitározni meghallgatnád?

Figyelt kérdés

Esetleg dobnál neki pénzt a véletlen nyitva maradt gitártokba?:D Vagy minél messzebbre menekülnél?:$ Szóval mit tennél?

Tegyük fel hogy tud is gitározni, olyan közép szinten:D

Leginkább fiúknak szól a kérdés, de bárki válaszolhat.


2009. jún. 17. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de én adnék neked pénzt! :) viszont attól függ hogy milyen zenét játszanál. rockot én is birom xD
2009. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérném, hogy játszon nekem Metallicát, cserébe pedig akkor adnék pénzt is:D

De hogyha meg fog valami az illetőben vagy jól gitározik, akkor Metallica nélkül is adnék:D

17/F

2009. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
mi kaptunk a fuvola+hegedű duónkra a váci utcában, biztos neked is összejön majd egy jó kis összeg. :)
2009. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Játszok nektek Nirvanát, Iron Maident, Metallicát, Meat Loafot, Dream Theatert, GnR-t, Muset, meg japán rockféle valamiket amit ismerek, csak aztán tessék bőkezűnek lenni ha megláttok valahol:D Megígérem énekelni nem fogok hozzá:)
2009. jún. 17. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
randira is hívnám, ha pécsi...:D
2009. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
most akkor nem pécsi, vagy nem jönne randira az a szép szőke rocker lány? :D
2009. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire lenne értékelhető a teljesítmény. Nyilván, mint gitáros, megállnék, és elkezdeném hallgatni, de hiába lenne szép a lány, ha nem kötne le azzal amit játszik :)
2009. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!