Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted kit lenne érdemes...

Szerinted kit lenne érdemes kiküldenünk jövőre az Eurovíziós dalfesztiválra?

Figyelt kérdés

Én rájöttem, hogy ezen a versenyen nem az a lényeg, hogy minél több mondanivalója legyen a dalnak.

Legyen a dal érdekes, figyelemfelkeltő. Az éneklőjének legyen nagyon jó hangja, és lehetőleg legyen jóképű/csinos.

Vagy valami gyors, bulizós sláger legyen (lásd orosz nagyik) vagy pedig egy szívszorító szerelmes dal...-.-" Szerintem a Compact Disco-ra ebből nem minden igaz. Elég unalmas volt a daluk. És most lehet engem támadni, de lehet hogy egy tinisztárral, aki a bulizásról énekel, többet értünk volna! Szerintetek kit kéne kiküldeni?


2012. máj. 28. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Senkivel sem mentünk volnak olyan hú de sokra, mert ez az egész verseny rég nem a dalokról, és az előadókról szól.
2012. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pontosan:) A magyarokat nem nagyon bírják Európában. Egyrészt. Másrészt meg OROSZ NAGYIK?? könyörgöm-.-
2012. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"A magyarokat nem nagyon bírják Európában."


Mert tehetségtelen brigádok képviselik az országot 1956 óta azért!!!! Ideje lenne valaki olyat kiküldeni, aki tud is énekelni. Ákos alkothatna valamit...

2012. máj. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Senkit. Nem is értem minek erőltetjük a részvételt. Egy igazán jó előadó nem járatja le magát egy ilyen majomparádén, aki meg világhírű akar lenni, megteheti máshogy is, megkerülve az Eurovíziót. Ha minél több ország bojkottálná ezt a szimpátiaversenyt, akkor a szervezők is talán rájönnének, hogy nagyon rossz úton haladnak.
2012. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
EZ előző hozzászóló anyukáját küldeném ki!
2012. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Orbán Viktort.Lagalább addig sincs itthon.
2012. jún. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!