Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy kis 15W-os tranzisztor...

Imre Pál kérdése:

Van egy kis 15W-os tranzisztoros gitárkombóm. Amihez lábkapcsolót nem lehet kötni. Az a kérdésem hogy lehet-e ehhez valahogy lábkapcsolót kötni (mint a nagyokhoz). Valamilyen elektronikai megbütyköléssel? Aki ért hozzá kérem válaszoljon.

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha van benne kézzel kapcsolható tiszta és torzított csatorna, akkor nagy valószínűséggel igen, de szét kéne hozzá túrni az egészet és valószínűleg többe kerülne, mint maga az erősítő.

Nem valószínű, hogy megéri.

2012. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van nyomógombos csatornaválasztás természetesen.

De nekem lábkapcsolós kellene.

2012. okt. 7. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor keress fel egy szakit...

Szét kell fúrni a sasszit, szét kell túrni a nyákot, kell egy pedál, aztán rákenról...

2012. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy veszel egy torzítópedált.
2012. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én vagyok a hülye, hogy azt gondolom, hogy a gityót a pedálra kötöd, azt meg a bemenetre?
2012. okt. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"én vagyok a hülye, hogy azt gondolom, hogy a gityót a pedálra kötöd, azt meg a bemenetre?"

Milyen pedált?

2012. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!